Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Sonsuzluk Eldiveni

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,024
Ödül Puanları
113
Doğrudur ama ben özellikle baktım her slota giderek mob kaybolma durumu yoktu belki 110+ moblar aktif serverlerde extra uniq ve moblar olduğu için DB ye fazla gelmiş olabilir spawnlar emin değilim konuda yazdığım bölgelere spawn ekledim ve herhangibir mob kaybolma durumu olmamıştı

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

N

NaXSobi

Doğrudur ama ben özellikle baktım her slota giderek mob kaybolma durumu yoktu belki 110+ moblar aktif serverlerde extra uniq ve moblar olduğu için DB ye fazla gelmiş olabilir spawnlar emin değilim konuda yazdığım bölgelere spawn ekledim ve herhangibir mob kaybolma durumu olmamıştı

Sizle özel görüşmek için telefon veya Facebook Skype Discord varmı acaba?

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Merhaba, 1 hata dışında her şey benimle gidiyor tam olarak neyi değiştireceğimi bilmiyorum

2-_STRG_MOVE_ITEM

SELECT @ItemID_From = ItemID FROM _InventoryForAvatar WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot_From

ARATIN VE ALTINA YAPISTIRIN (@Operation ID si = 35)

EXEC SRO_VT_LOG.._DevilBuff @Operation,@CharID,@slot_From,@slot_To

SELECT @ItemID_From = ItemID FROM _Inventory WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot_From

ARATIN VE ALTINA YAPISTIRIN (@Operation ID si = 36) diðerinin hemen altýnda

EXEC SRO_VT_LOG.._DevilBuff @Operation,@CharID,@slot_From,@slot_To

Ben böyle yaptım

SELECT @ItemID_From = ItemID FROM _InventoryForAvatar WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot_From

ARATIN VE ALTINA YAPISTIRIN (@Operation '44347' si = 35)

EXEC SRO_VT_SHARDLOG.._DevilBuff @Operation,@CharID,@slot_From,@slot_To

SELECT @ItemID_From = ItemID FROM _Inventory WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot_From

ARATIN VE ALTINA YAPISTIRIN (@Operation '44348' si = 36) diðerinin hemen altýnda

EXEC SRO_VT_SHARDLOG.._DevilBuff @Operation,@CharID,@slot_From,@slot_To

Yanlış olan ne ?

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkür Ederim . . .
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Çünkü Herkes Öldürür Sevdiğini Yeğen .
RAMİZ KARAESKİ . . .

1BA57EB465C7A5DA6B361051C20B3FBC6D74320A

Alınan Beğeni
432
Ödül Puanları
63
This can probably be a
Thanks a lot for the idea but... I can't say the same for the files that suck.
I Re-Work all Lines, Script, Icons, 3D Model
Finished it and it looks much better, let me know how to improve it.

PD: _DevilBuff and STRG_MOVE_ITEM is useless as I see it.