Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Special Mal sorunu

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Merhaba Special sorunu yaşamaktayım misal bazı special görevler yapılmıyor + olarak görev yapılan örnek=taklamakan special npcsinden mal aldıgımda disconnet the from server alıyorum oyuna tekrar giriş yapıp devam ediyorum

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Merhaba Special sorunu yaşamaktayım misal bazı special görevler yapılmıyor + olarak görev yapılan örnek=taklamakan special npcsinden mal aldıgımda disconnet the from server alıyorum oyuna tekrar giriş yapıp devam ediyorum

Görev yapılmama olayıyla ilgili olarak Questi tablolar ve lua scpritlerini kontrol et. Special görevleri bildigim kadarı ile gs ye gömülü ama bazı görevler birbirine baglı oluyor o bagları koparmışsan o yüzden yapılamıyor olabilir.
Npc den mal aldıgında dc yeme olayı için refpackage, refpricepolicy, refshopgoods, refscrapofpackageitem ve itemquotation tablolarına bakman lazım. Tavsiyem bu tablolar arasındaki ilişkiyi kurup daha sonra hata aldıgın itemcode'leri için değerlere bakman. Tahminim o itemleri bu tablolardan birine 2 kez girmiş olman yönünde ama yinede neler yaptıgın hakkında ayrıntılı bilgi verirsen net bir çözüm yolu söyleyebiliriz.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Şimdi ilk önce clean bir SRO VT SHARD ‘da deneme yapıp duruma bakabilirsiniz. Lua’lar eğer orjinal değilse orjinalleri ile değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Tavsiyem clean DB değilse clean üzerinde çalışın, ileri de daha büyük sıkıntılara sebep olacaktır inanın.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
O zaman zor zamanlar sizi bekliyor. Nerede ne değişiklik yapıldığını bilmediğimiz için yardımcı olmakta her zaman güçlük çekeceğiz. Sizde epey zorlanacaksınız gibime geliyor. Umarım tahmin ettiğim kadar sıkıntılı bir DB değildir.

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
O zaman zor zamanlar sizi bekliyor. Nerede ne değişiklik yapıldığını bilmediğimiz için yardımcı olmakta her zaman güçlük çekeceğiz. Sizde epey zorlanacaksınız gibime geliyor. Umarım tahmin ettiğim kadar sıkıntılı bir DB değildir.
Yapılan sistem survival event Lms event garden+togui kervan yolu model swicher reset scrollar uniquelere ponit bagladım str int uniqeler bu yapılan editler special sorunu yaşatır mı

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.