Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO SR_GameServer Hatasi!!!!

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Merhaba Arkadaslar Hersey Iyi Guzel Ancak Gameserver acildigi gibi bunlar yaziyor ve otomatikmen kapaniyor... Ne yapmam gerekli acaba???
1594665484308.png

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
ARKADASLAR BU MAXIGUARD ADI ALTINDA TOPLANMIS 3-5 TANE SOYTARI KILIKLI DOLANDIRICIYI DIKKATE ALIP SAKIN SATIN ALIM YAPMAYINIZ.. HEM PARANIZDAN HEM EMEGINIZDEN OLUYORSUNUZ... BEN HAZIR KURDUM SERVERIMI SITEMI HERSEYIMI AYARLADIM... ARKADAS KENDI BOZUK GUARDINI KURMAK ICIN HEM BENDEN UCRET ISTEDI TAMAM DEDIK VERELIM 150TL SADAKAMIZ OLSUN.. USTUNE USTUK BENIM SUNUCUMU COKERTTI BUTUN DOSYALARIM MAHFOLDU VE SUANDA HIC BIR BOK BILMIYORSUN DIYE BANA BOK ATIP PARAMIN USTUNE YATIYOR... BU TARZ DOLANDIRICILARA LUTFEN ITIBAR ETMEYIN....

Ekli dosyalar

• maxiguard.jpg
    maxiguard.jpg
    78.3 KB · Görüntüleme: 37
Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
ARKADASLAR BU MAXIGUARD ADI ALTINDA TOPLANMIS 3-5 TANE SOYTARI KILIKLI DOLANDIRICIYI DIKKATE ALIP SAKIN SATIN ALIM YAPMAYINIZ.. HEM PARANIZDAN HEM EMEGINIZDEN OLUYORSUNUZ... BEN HAZIR KURDUM SERVERIMI SITEMI HERSEYIMI AYARLADIM... ARKADAS KENDI BOZUK GUARDINI KURMAK ICIN HEM BENDEN UCRET ISTEDI TAMAM DEDIK VERELIM 150TL SADAKAMIZ OLSUN.. USTUNE USTUK BENIM SUNUCUMU COKERTTI BUTUN DOSYALARIM MAHFOLDU VE SUANDA HIC BIR BOK BILMIYORSUN DIYE BANA BOK ATIP PARAMIN USTUNE YATIYOR... BU TARZ DOLANDIRICILARA LUTFEN ITIBAR ETMEYIN....
@sarkolata :ROFLMAO:

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93

İlk sorun yaşadığım müşteri sen değilsin ama hiçbirine karşı birazdan ağzımı bozacağım kadar bozmadım. Tebrik ederim sabır taşını çatlattın.

Kurulumu yaparken team viewer ile izlemene bile izin verdim. İzlemiyor olsan kim bilir nasıl iftiralar atacaksın yalancı köpek seni.

İçine eklemediğin bok kalmamış firewallını girdim temizledim. RDP ve Guard portlarına izin verip başka ne varsa sildim. Burada bir hata yapmış olsam ve sucununu bozmuş olsam bir daha RDP ile giremezdim zaten. Gameserver ve shard kurulumuna geçtikten sonra 8000 tane dump üretmiş dosyalarını bir temizleyeyim dedim. *.dmp diye aratma yaptım files klasöründe, sunucun dondu. Suçu bana attın yine sesimi çıkarmadım, OVH'den nasıl reboot atılır, format atılır ticket atılır yine yardımcı olmaya çalışıyorum. OVH sunucuyu resuce moda geçirip VNC bilgilerini vermiş, bootta hata var demiş. Bunların hepsini ben firewalldan rule silerek yaptım :ROFLMAO:
Artık ne yaptıysan sunucuda files açılmadan bile Cpu/disk kullanımları tavan.
Suç bende zaten orada yol vermem lazımdı senin gibi bir dangalağa.

Sunucuma format attın, dosyaları kurdum dedin. Pazar günü gece 01'de spam yapıyorsun kurar mısın diye. Tamam dedim ses çıkarmadım başladım kurmaya yine. Agent, Shard, GS açılmıyor yine bana suç attın, sesimi çıkarmadım. Uzatma diye ver kurarım dedim.

Araştırıp uğraştıktan sonra server.cfgdeki cert portunun yanlış olduğunu fark ettim. Sözde aynı backupu kurmuştun? Neyse, Düzelttim. Agent açılıyor, shard/gs hala sıkıntılı. Shard billing hatası verip kapanıyor. Billingte sorun var dedim, yok ben kurdum vs. dedin yine suçladın. Kanıt atıyorum browserdan girmeye çalıştığımda gelen hatayı yok ben kurdum sorunsuz. Neyse IIS'le de uğraştım, Windows özellikleri eksik açılmış. Bunu da hallettim. Gameserver birsürü db reference data hatası basıp kapanıyor. Bu kadar yardım ettikten sonra, beni ilgilendirmeyen sorunu çözdükten sonra senin internetten bulduğun s*kik database'ini mi düzelteceğim bir de? Durumu anlattım, onu çözerseniz kurulumunuza devam ederiz dedim.

Bugün gelmiş sorun hala devam ediyor yardımcı olur musun diyorsun. E gerizekalı, bekledikçe dinleniyor mu bu gameserver kendi kendine düzelsin?
Alacağımız para 150₺, istiyorsunuz ki köle gibi hizmet edelim size.

dDj0xA.png

Böyle mi paranın üstüne yatıyoruz yalancı köpek? 150tl kesilecek uğraştırdığınız için geri kalanını alabilirsiniz dedim, ok dedin. O konuşmayı da koysana buraya? Hatta hepsini koysana ne kadar sabırlı davranmışım senin gibi bir beyinsize?

Eğer beni saatlerce uğraştırmadıysan ve bunu utanmadan söyleyeceksen 150₺'ni de cebimden vereyim de kes sesini Allah rızası için. Senin gibi yalancı bir köpeğe sadakam olsun.

pFCSX8.png

Şerefsiz köpoğlu köpek seni.

Kurumsal olalım, sabırlı davranalım, müşteri seçmek ayıptır dedikçe tepemize çıktınız. Bundan sonra senin gibi tiplere hakettiği gibi muamele edeceğim.
Forum halkından ahlaksız üslubumdan ötürü özür diliyorum. @mordbidlyfeeling sen hariç şerefsiz herif.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Aptal tiplere sunucu satip guard satip ugrasmaktansa işi bilen adama satar keyfime bakarim?

100tl param var server acayim kafasindalar.
Bunlar anasini seviyor piyasanin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.