Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro stall sorunu

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaslar bir musterim var sunucusunda stall a item koyunca oyundan atiyor bir baska client denedim calismisti simdi calismiyor bununla ilgili hangi yolu izlemem gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim 3 gundur cozemedim kafayi yicem iyi forumlar.

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
USE [SRO_VT_SHARD]
GO
update [dbo].[_RefObjCommon]set [CanTrade] = 1, [CanSell] = 1, [CanBuy] = 1
where CodeName128 like '%ITEM KODU%'

Mediaya geçirmeyi unutma..

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
USE [SRO_VT_SHARD]
GO
update [dbo].[_RefObjCommon]set [CanTrade] = 1, [CanSell] = 1, [CanBuy] = 1
where CodeName128 like '%ITEM KODU%'

Mediaya geçirmeyi unutma..

media da hangi txt dosyasina alacaz bunu

Oyla 0

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
1. GS Ve Client arasındaki gold sınırı ile alakalı olabilirmi acaba =? bi kontrol et derim.
2. StoredProcedure [dbo].[_UPDATE_COST] fix
3. [_ADD_ITEM_EXTERN_CHEST] ve [_ADD_ITEM_EXTERN_CHEST_FAST] fix dene
4. _STRG_DEL_ITEM_NoTX fix

Duyumlarımdna kalan böyle bir hatanın prosedürler de bulunan yazım hatalarından kaynaklandığı yinede böyle sorun hiç görmedim ben dump bi yolla bakılsın.

sonucu yazarsan ilerde işine yarayan olur.

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43

sadece sorun stall acinca item uzerine koyunca client cokuyor kapaniyor dmp dosyasi olusturuyor tek sorun bu iyi forumlar

Oyla 0

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
Start Program)¯[ DISP_CHANGE_SUCCESSFUL)¯[ CPSVersionCheck::OnCreate (0))¯[ GateWay : 185.93.69.xx)¯[ <Window Activate>]Î[ DISP_CHANGE_SUCCESSFUL]Î[ CPSLogo::OnCreate (0)kÎ[ CPSTitle::OnCreate (0) \ CPSCharacterSelect::OnCreate (0)ö\ CPSMission::OnCreate (0)Ê\ SR_MYCHARACTER_DATAÊ\ OnMyCharacterEntered - StartÊ\ CICPlayer::CICPlayer()Ê\ P (Covid_19[120]) ³ªÅ¸³² [168 x 96] [778.000000,-13.149326,1138.000000] [5.032660]g#\ ¸®Á¯ °Ç³Ô´Ù.[168 x 96]g#\ OnMyCharacterEntered - End
$\ À¯È¿ÇÏÁö ¾Ê´Â ½ºÅ³(45084)-$\ " À§Å¹ÆǸŠ¾ÆÀÌÅÛ Á¤º¸ °»½Å -MyPage-·A\ ¸®Á¯ °Ç³Ô´Ù.[168 x 97];f\ ¸®Á¯ °Ç³Ô´Ù.[168 x 96],w\ ³ëÁ¡À» ¿¾ú½À´Ï´Ù[1]Xw\ & ³ëÁ¡ÀÇ ¾ÆÀÌÅÛÁ¤º¸°¡ ¼öÁ¤µÇ¾ú½À´Ï´Ù.[1]Ë\ ³ëÁ¡À» ´İ¾Ò½À´Ï´Ù[1]W] Cheat - /à ] ¾ÆÀÌÅÛ ±¸ÀÔ ¼º°ø-] ³ëÁ¡À» ¿¾ú½À´Ï´Ù[1]?-] & ³ëÁ¡ÀÇ ¾ÆÀÌÅÛÁ¤º¸°¡ ¼öÁ¤µÇ¾ú½À´Ï´Ù.[1]¬6] Terminate Program¬6] DISP_CHANGE_SUCCESSFUL¬6] <Window De-Activate>ß¾

inceledimde belirgin bir sorun bulamadım ama [168 x 96] janganda deniyorsun sanırım şehir değiştirip denermisin. senin client ve gs deki STALL limitinden şüpheleniyorum ben hala.

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Start Program)¯[ DISP_CHANGE_SUCCESSFUL)¯[ CPSVersionCheck::OnCreate (0))¯[ GateWay : 185.93.69.xx)¯[ <Window Activate>]Î[ DISP_CHANGE_SUCCESSFUL]Î[ CPSLogo::OnCreate (0)kÎ[ CPSTitle::OnCreate (0) \ CPSCharacterSelect::OnCreate (0)ö\ CPSMission::OnCreate (0)Ê\ SR_MYCHARACTER_DATAÊ\ OnMyCharacterEntered - StartÊ\ CICPlayer::CICPlayer()Ê\ P (Covid_19[120]) ³ªÅ¸³² [168 x 96] [778.000000,-13.149326,1138.000000] [5.032660]g#\ ¸®Á¯ °Ç³Ô´Ù.[168 x 96]g#\ OnMyCharacterEntered - End
$\ À¯È¿ÇÏÁö ¾Ê´Â ½ºÅ³(45084)-$\ " À§Å¹ÆǸŠ¾ÆÀÌÅÛ Á¤º¸ °»½Å -MyPage-·A\ ¸®Á¯ °Ç³Ô´Ù.[168 x 97];f\ ¸®Á¯ °Ç³Ô´Ù.[168 x 96],w\ ³ëÁ¡À» ¿¾ú½À´Ï´Ù[1]Xw\ & ³ëÁ¡ÀÇ ¾ÆÀÌÅÛÁ¤º¸°¡ ¼öÁ¤µÇ¾ú½À´Ï´Ù.[1]Ë\ ³ëÁ¡À» ´İ¾Ò½À´Ï´Ù[1]W] Cheat - /à ] ¾ÆÀÌÅÛ ±¸ÀÔ ¼º°ø-] ³ëÁ¡À» ¿¾ú½À´Ï´Ù[1]?-] & ³ëÁ¡ÀÇ ¾ÆÀÌÅÛÁ¤º¸°¡ ¼öÁ¤µÇ¾ú½À´Ï´Ù.[1]¬6] Terminate Program¬6] DISP_CHANGE_SUCCESSFUL¬6] <Window De-Activate>ß¾

inceledimde belirgin bir sorun bulamadım ama [168 x 96] janganda deniyorsun sanırım şehir değiştirip denermisin. senin client ve gs deki STALL limitinden şüpheleniyorum ben hala.

baska yerlerde denedim sonuc ayni degisen hic bir sey yok

Oyla 0

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
hızlıca test ederek sorunu çözebilirsin sadece
GS ve Sro_Client değiştir dene (test amaçlı)

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
hızlıca test ederek sorunu çözebilirsin sadece
GS ve Sro_Client değiştir dene (test amaçlı)

gameserver da denedim olmadi sro_client denedim calisti fakat dil sorunu var ingilizce degil yazilar okunmuyor sro_client te sro_client dil nasil duzenlicez

Oyla 0

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
gameserver da denedim olmadi sro_client denedim calisti fakat dil sorunu var ingilizce degil yazilar okunmuyor sro_client te sro_client dil nasil duzenlicez
Normal GS kullanıyorsan client eşitle stall limit GS ile aynı yap düzelir o yazı sorununu çözmek daha zor çünkü

Oyla 0