Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vSro stall'a item koymuyor

Alınan Beğeni
431
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar, maxiguard kullanıyorum stall ayarları ise hepsi kapalı, oyun içerisinde herhangibir itemi normal stall'a koymaya çalıştığımda sağ alt köşede bu hata beliriyor;
Registraion of item on stall network has failed

Adsız.png

Çözüm
geri dönüşleriniz için teşekkür ederim, biraz yoğunum o yüzden erken geri dönüş yapamadım kb,
bütün servisleri aktif ettim magic popta orjinalindeki itemler gözükmesin diye sadece client üzerinde oynama yaptım kendi yaptığım magic pop itemlerim gözüküyor stalla item koymamasının sebebide _RefGachaItemSet ve _RefFmnTidGroupMap _RefFmnTidGroup hiç bir servisi kapalı yapmayın yoksa çok sorun çıkıyor Ekli dosyayı görüntüle 15545
yukarıdaki konuda daha önceden çözümlenmiştir
çözüm; _RefFmnCategoryTree & _RefFmnTidGroupMap tablolarında service 1 yapıp aynı işlemi media'da yaptığım zaman sorun çözülmüştür.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
sanırım orda demek istedigi bu bu alanda stall kurulmaz diyor yani belirli yerlerde stall acmaya ayarlamıs olabilir maxiguard heryerde acamassın dıyor sanırım

Oyla 0
Alınan Beğeni
431
Ödül Puanları
63
baya bir kurcaladım fakat bazı itemleri koymadığını fark ettim extradan eklediğim itemleri stalla koyabiliyorum fakat diğer birçok item konulmuyor, guard stall ve stall limitlendirme ayarları clean halde bir çözüm bulamadım henüz

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
baya bir kurcaladım fakat bazı itemleri koymadığını fark ettim extradan eklediğim itemleri stalla koyabiliyorum fakat diğer birçok item konulmuyor, guard stall ve stall limitlendirme ayarları clean halde bir çözüm bulamadım henüz

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
itemlerin refobjcommondna stala konulsunmu secenegını 0 yapmıslardır 1 yaparsan o ıtemler stala konulur guardan oldugunu sanmıyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
558
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar, maxiguard kullanıyorum stall ayarları ise hepsi kapalı, oyun içerisinde herhangibir itemi normal stall'a koymaya çalıştığımda sağ alt köşede bu hata beliriyor;
Registraion of item on stall network has failed

Ekli dosyayı görüntüle 15722
arkadaşlar bu sorunun cevabını ben verdim orayı kontrol edebilirsiniz sorunun kaynağı sizde benim gibi magic pop sıfırdan eklerken bazı şeyleri kapattınız ondan dolayı stala item felan koyulmuyor o konuyu inceleyip yapabilirsin

• Beğendim
Tepkiler: SQL
Oyla 0
Alınan Beğeni
431
Ödül Puanları
63
geri dönüşleriniz için teşekkür ederim, biraz yoğunum o yüzden erken geri dönüş yapamadım kb,
bütün servisleri aktif ettim magic popta orjinalindeki itemler gözükmesin diye sadece client üzerinde oynama yaptım kendi yaptığım magic pop itemlerim gözüküyor stalla item koymamasının sebebide _RefGachaItemSet ve _RefFmnTidGroupMap _RefFmnTidGroup hiç bir servisi kapalı yapmayın yoksa çok sorun çıkıyor Ekli dosyayı görüntüle 15545
çözüm; _RefFmnCategoryTree & _RefFmnTidGroupMap tablolarında service 1 yapıp aynı işlemi media'da yaptığım zaman sorun çözülmüştür.

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
558
Ödül Puanları
93

sorunun çözülmesine sevindim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.