Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSro Start,Loading Resimlerini Değiştirme

Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
18
Merhaba Arkadaşlar
Birçok konuda loading,teleport screen vb oyun görselleri paylaşılmakta ama bu görsellerin media da hangi klasör içerisinde olması gerektiği veya bu resimlerin nasıl kontrolünün sağlanacağını anlatan bir anlatım görmediğim için bunlardan bahsedeceğim.

1-Öncelikle Pk2 Çıkarıcıyı Açalım File'den Media.Pk2'miz Nerde İse Bulalım Ve Açalım

2-Açtıktan Sonra İnterface İsimli Dosyayı Genişletelim Ve İçindeki Loading Klasörünü Çıkaralım

Burada ki İnterface oyunumuzdaki birçok görseli barındıran dosyadır Örnek veriyorum Oyuna girerken kullanılan logodan tutun altta ve üstte duran siyah alanlara kadar

3-DDJ-DDS Çeviriciyi Açalım Ve Loading Klasörünü Seçelim Convert To DDS Butonuna Basalım (Mod Directory Olacak) (Altta Link Paylaşıyorum)

4-DDJ Dosyalarını DDS'e Çevirdik Artık Loading Ekranlarını İstediğiniz Gibi Editleyebilirsiniz

DDS Uzantılı dosyaları En iyi Paint.net ile çalıştırabilirsiniz. (ücretsiz bir uygulamadır.)
Paint Net ile açılan dosyaların png jpeg gibi formatlarda dışarı çıkarıp photoshop ile editleyebilir sonrasında tekrar paint.net ile dds yapmanız gerekmektedir.

5-Editledikten Sonra Loading Klasörünü Convert To DDJ Butonuna Basarak Tekrar DDJ Haline Getirin

6-Tekrar Media.pk2'ye Upload Edin. İşlem Tamam !!!

NOT : ALINTIDIR.

Ekli dosyalar

• DDJ To DDS.exe
    487.5 KB · Görüntüleme: 118