Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro statue of justice bot mob eklemek!

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
1654470697433.png
Herkese sa bro lar Statue of Justice yi herkes bilir diye tahmin ediyorum. Onu ve yanındaki avoid moblarını belirli kordinatlara eklemek istiyorum nasıl yapabilirim server açıp kapandığında bile sürekli sabit kalmaları gerek + olarak gerekirse bile orjinal gibi dc verebilir varsa bilen bi el atsın :)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
unıque ekleme programı ıle ekleyebılırsın cıkmasını ıstedıgın kordınata charını göturup unıq programı ıle ekleme yapabılrsın brom

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,757
Ödül Puanları
213
Kendisi zaten veritabanında mevcut.. Geriye sadece spawn için Nest Hive ve Tactics tablolarına ekleme yapmalısınız.
Konu üzerinden 1 ay geçmiş. Konu, takibi yapılmadığından dolayı çözüldü olarak işaretlenip çözümlenen sorunlar forumuna taşınmıştır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.