Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Vsro sunucu Fiyatı Sizce Uygun mudur ?

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
E7-4860 İşlemci

Tek Paket Fiyatı;
8Çekirdek
24GB ram
400GB sas disk
Up/down 1GBS
Trafik:limitsiz
130TL fiyat
Vsro.org üyesine 110tl
Vsro.org üyesi olup yetkili ve Güncel konu paylaşımı ve forumdaki arkadaşlarına yardımcı olan kişilere ise 100TL

Sunucu Komple
E7-4860 4CPU 40Gerçek 80 Sanal Çekirdek
256GB Ram
1TB SSD Disk
Up/down 1GBS
Trafik:limitsiz

1400TL fiyatı
Vsro.org Üyesine 1200Tl
Vsro.org üyesi olup yetkili ve Güncel konu paylaşımı ve forumdaki arkadaşlarına yardımcı olan kişilere ise 1100TL

Sizce Fiyatlar Nasıl ?

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Şuan piyasada bu fiyatın altında veren 1 tek firma dahi yok. Mükemmel fiyat eğer burada bazı arkadaşlar sunucusunu taşıma sözü filan verirse ve hayata geçirirsen gerçekten muhteşem olur.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Fiyatlar çok uygun bu kadar uygun fiyat biraz haksız rekabet benim açımdan. Mesela 8 çekirdek 24gb ramli sunucunun fiyatının olması gerekeni minimum 200tl, ben adını vermek istemediğim ... firmasından 4 çekirdek 24gb ramli sunucuyu aylık 300tl karsılığında almıstım. Dediğim gibi olması gereken minimum 200tl, bu fiyatların aşağısında vermediğin ve kaliteli hizmet sunduğun sürece pekçok kişi tarafından tercih sebebi olacaksın.

MarjinaL

.
.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Fiyatlar gerçekten çok uygun.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Şuan piyasada bu fiyatın altında veren 1 tek firma dahi yok. Mükemmel fiyat eğer burada bazı arkadaşlar sunucusunu taşıma sözü filan verirse ve hayata geçirirsen gerçekten muhteşem olur.
Emin misin :D

V

V4N_HELLSING

Bu konuda gerekli yorumları arkadaşlar yapmış.
Fiyat gerçekten çok güzel 😍😍

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Örnek değil ya bundan ucuzu olmaz mı anlamında sordum :D
Yani şuan bu arkadaşın yaptığı neredeyse hobi olarak görünüyor. Kar amacı neredeyse yok gibi, isteriz ki bu güzel foruma daha da uygun fiyatlı kaliteli sunucu satan insanlarla karşılaşalım :) bunu da yapacak insan sayısı çok azdır kimsede o yükümlülüğü almak istemez işin doğrusu :)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Yani şuan bu arkadaşın yaptığı neredeyse hobi olarak görünüyor. Kar amacı neredeyse yok gibi, isteriz ki bu güzel foruma daha da uygun fiyatlı kaliteli sunucu satan insanlarla karşılaşalım :) bunu da yapacak insan sayısı çok azdır kimsede o yükümlülüğü almak istemez işin doğrusu :)
zaten amaç forumdaki üyelerin faydalanması için yapılcak o yüzden fiyatlar ucuz.10tane müşteri olsun devamlı olsun fazla kişide gözümüz yok :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.