Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro switcherı kullandığımda return atıyor ama item değişmiyor

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
gm konsolundan switchli itemi çıkarabiliryorum ama iteme switcher kağıdını bastığımda return atıyor item değiştirmiyor bunun sebebi yazdığım prosedurden midir yada başka bişey yapmam mı lazım

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Forumda paylaşılan konuyu uyguluyorsanız silah elinizde iken deneyin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
rica etsem bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı.
bütün herşeyi ekledim hatasız açılıyor ama item görünümü değişmiyor.

değişmemesinin en büyük problemi veya düzeltmem gereken konumu söylermisiniz. örnek verirseniz memnun olurum.

Oyla 0

amidway

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Baclofene En Suisse lengeosoge anceft United Pharmacies

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Puedo quitar mi elemento cambiado de la consola gm, pero cuando presiono el papel del conmutador, vuelve y no cambia el elemento. ¿Es por el procedimiento que escribí o necesito hacer algo más?
GRACIAS
Puedo quitar mi elemento cambiado de la consola gm, pero cuando presiono el papel del conmutador, vuelve y no cambia el elemento. ¿Es por el procedimiento que escribí o necesito hacer algo más?
GRACIAS

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.