Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Teori [Komik]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
4-5 Yıldır Vsro İle Zaman Zaman Ugraşıyorum, Server açdım havalarına falan girmek istemiyorum açdım fakat kendime bi uzman diyemem sadece %50 %60 Çıkan sorunları cözüyorum, forumda benden uzmanları çogunlukda olduğu için bu soruyu sorucam [SORU] Media Daki Ekli Olan İtem Olur Dress Olur Pet Olur SQL Geçirmek Mümkünmü Hepsini [BİRDEN] Ugraşmadan Tek Tek Değil, BU MÜMKÜNMÜ?

B

bardo41

4-5 Yıldır Vsro İle Zaman Zaman Ugraşıyorum, Server açdım havalarına falan girmek istemiyorum açdım fakat kendime bi uzman diyemem sadece %50 %60 Çıkan sorunları cözüyorum, forumda benden uzmanları çogunlukda olduğu için bu soruyu sorucam [SORU] Media Daki Ekli Olan İtem Olur Dress Olur Pet Olur SQL Geçirmek Mümkünmü Hepsini [BİRDEN] Ugraşmadan Tek Tek Değil, BU MÜMKÜNMÜ?
Evet mümkün

Oyla 0

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyla 0

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Tamamdir kardeşim teşekkür ederim, yardımın için.

Oyla 0
B

bardo41

Tamamdir kardeşim teşekkür ederim, yardımın için.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana hocam 2010 dan beri bu işle ugraşıyorum adım adım ilerlersen nerde yanlış yaptıgını daha iyi anlarsın düzeltmesi okadar rahat olur düşüncem bu iyi geceler.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

Excel ile hızlıca aynı anda max 5 dkda 50/60 tane avatar pet falan eklersin excelde otomatik sıralama ve otomatik ıd verme aşağı kaydırarak çoğaltma işlemi olduğundan dolayı hızlıca eklersin
Misal avatar_1
Misal avatar_2
Misal avatar_3
E kadar sıralıyken aşağıya doğru kaydırırsan 100 e kadar veya istediğin sayı kadar çoğaltır hızlıca eklersin ben genelde
180 190 cap serverlerden skill çekerken kullanıyorum bu programı aynı girdi varsa düzelt diyorum çift girdileri siliyor rahatlıkla db eklenip gs hata vermeden açılıyor.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Mutlaka tek tek ekle herşeyi en sorunsuz böyle olur ben 2011 den beri vSro ile uğrasıyorum ancak tecrübem şudur ki mutlaka el ile ekle sorun çıktığında hemen bulabilirsin diğer türlü 100 öğe eklesen birinde hata olsa boşuna geri dönüp kafanı karıştırma.
Ben ek olarak kendi programlarımı kullanıyorum çünkü internetteki paylaşılan programlar genelde hataları olabiliyor. Veya ID çakışmalarına sebep verebiliyor.
Zaten Excel açıcaksın oraya bir bölümüne _RejObjCommon bir sayfayada _RefObjitem kodlarını aktarıcaksın.
ID - Link ID zaten otomatik sıralarttıracaksın en son SQL ID ne göre daha sonra kopyala yapıştır yapabilirsin daha basit eklersin böyle.

Oyla 0

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
@ByMnkn Bazen Hayallerinden Vazgeçersin Elimle Eklicek Olsam En Az [ 48 Saat İle 72 Saatimi Alır ] Beğendiğim şeyleri çektim onları eklicem sadece hepsini beğeniyordum ama o piti piti falan yaptık ??

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
@ByMnkn Bazen Hayallerinden Vazgeçersin Elimle Eklicek Olsam En Az [ 48 Saat İle 72 Saatimi Alır ] Beğendiğim şeyleri çektim onları eklicem sadece hepsini beğeniyordum ama o piti piti falan yaptık ??

48 saat almaz aslında bu durum max 3 - 5 saat arası uğraşıyorsun diye düşünüyorum dene bence :)

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...