Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | TextData Archive

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar bildiğiniz üzere silkroad media.pk2 içerisindeki server_dep\textdata lar artık 3 4 parça şeklinde değil 40 50 parça haline bölünmüş durumda bu durum orjinal sürümlerden veri çekerken işimizi zorlaştırıyor bende işleri kolaylaştırmak için orjinal sürümlerden derlediğim textdata'ları paylaşıyorum.
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Arkadaşlar bildiğiniz üzere silkroad media.pk2 içerisindeki server_dep\textdata lar artık 3 4 parça şeklinde değil 40 50 parça haline bölünmüş durumda bu durum orjinal sürümlerden veri çekerken işimizi zorlaştırıyor bende işleri kolaylaştırmak için orjinal sürümlerden derlediğim textdata'ları paylaşıyorum.

Eline emeğine sağlık, Bu konuda bir çok gibi bende sorun yaşamıştım bir dönem. :)

Ü

Üye silindi 340

bunlar sanırım ilk attığın english patchten daha gelişmiş bunun vsro için olanını paylaşırmısn güncel tüm yazıların hataların düzeltilmiş olanını teşekkürler

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
bunlar sanırım ilk attığın english patchten daha gelişmiş bunun vsro için olanını paylaşırmısn güncel tüm yazıların hataların düzeltilmiş olanını teşekkürler
Bu english patch değil, isrodan herhangi bir şey çekmek istiyorsan ihtiyacın olan txt'leri tek kalemde topladım. İşini kolaylaştırıyor bayağı yani :D

Ü

Üye silindi 340

Bu english patch değil, isrodan herhangi bir şey çekmek istiyorsan ihtiyacın olan txt'leri tek kalemde topladım. İşini kolaylaştırıyor bayağı yani :D
bana direk hazır english patch dosyasını verebilirmisin güncel olan teşekkürler :D burdaki isrodakinin vsroya uygun olanını direk patch yapabileceğim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.