Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
SRO_VT_SHARD - Tables / _RefShardContentConfig TRADE_MON_FACTOR Value değerini yükselttiğinizde çıkan thief sayısı azalacaktır. Düşürdüğünüzde ise çıkan tihef sayısı artacaktır.

1128 yaparsanız 5 yıldıza 5 thief, 4 yıldıza 4 thief, diğer 3, 2, 1 de aynı doğrultuda çıkacaktır. 1400 yaptığınızda 5 yıldızda 4 adet çıkacaktır.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Paylaşım için teşekkürler,

Bu her zaman kalıcı bir çözüm olmuyor. Thief sayısını azaltmanın daha kesin bir yöntemi var. Öğrenmek isteyen olursa yardımcı olabilirim...

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1

Bu her zaman kalıcı bir çözüm olmuyor. Thief sayısını azaltmanın daha kesin bir yöntemi var. Öğrenmek isteyen olursa yardımcı olabilirim...

Hocam merhaba ben bu sorunu çözemiyorum senin bahsettiğin yöntem nedir paylaşır mısın?

Q

quantizz

_RefShardContentConfig TRADE_MON_FACTOR değerini tabloda service= 0 yapın :) bu 2 alternatiften birisi

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
onu söylemem :D GS içinde diyim yeter xD
bende yazdıktan sonra aklıma geldi
F8'de bunu site üzerinden deaktif ediyordun, sitede gs'ye bağlı olduğu için :Dd
offsetlerini bilmiyorum malesef ki :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.