Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro Trade Export Details DC Fix

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar,

Bu problem bilmeyenler için şudur;

>>>>>>>>>> Herhangi bir Trader NPC'sine gittiğinizde bir şehirden diğerine ne kadar kar elde etmek için tıkladığımız Trade Export Details butonunda oluşan bir DC sorunu.
>>>>>>>>>> Bu DC sorunu sizler menu'yü aşağıya çektiğinizde meydana gelmektedir.
>>>>>>>>>> 110 Cap altı Server açacak arkadaşlar için birebir çözüm.

Çözümü;

>>>>>>>>>> Önce NPC editlemede kullandığımız programı açacağız. Ardından Alexandra (SD), (VE), (DE) şeklindeki kısaltmalardaki ürünleri kaldıracağız. Kaydedip Media içine atın.
>>>>>>>>>> Hemen akabinde Database\Shard\ItemQuotation tablosunu açıyoruz. Burada yapacağımız işlem aşağıdan yukarıya doğrudur. Orada bulunan AssocNPC tarafı NPC'lerin ID'leridir. Buradan 26812, 26811, 26794 tamamını kapatıyoruz.
>>>>>>>>>> Ardından bu NPC'lerden diğer NPC'lere giden malzemeler var onlarıda kapatacağız. Gene bu verdiğim AssocNPC tarafı NPC'lerin ID'leridir; 7568, 7535, 7500, 7567, 7569, 7566, 7565, 2077, 2059, 2010.
>>>>>>>>>> Velhasılı Sizlere benim yapmış olduğum ve çalışan dosya düzenini excel olarak atıyorum.

EK BİLGİ;

>>>>>>>>>> Arkadaşlar malumunuz (AM) olarak kısaltması olan NPC ise ürünleri yok, hatta açanlar Insert ItemQuotation gibi bir uyarı alıyor oyunu açmaya çalıştığında. Onu açarsanız ItemQuotationda servicelerini 0 yerine 1 yapıp, tahminim ona diğerleri tarafından gelecek ürünlerin girdilerini yazmak kalıyor.

Ekli dosyalar

• ItemQuotation.xlsx
    30.5 KB · Görüntüleme: 48
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Bu çözümü çoğu server yapmamış çoğu serverda dc yiyorum kafayı yiyorum server sahipleri bu çözümü uygularlarsa çok bahtiyar olurum

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.