Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Trigger Bulmak Backdoor iptal etmek!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Trigger Neden Koyulmuştur ?
Trigger'lar genelde önlem amaçlı çalınma hack'lenme gibi durumlarda yapımcı tarafından korumaya alınmak için koyulur vsro alanında
tabiki triggerle bir çok oyunda oluşan buglar vs'de engellenebilir korumanın yanı sıra procedur'e göre daha hızlı işlem yaptığı söylenmektedir

Tetikleyiciler ne zaman kullanılırlar ?
Tetikleyicileri kullanmanın bir çok nedeni vardır. Bir tabloda bir değişiklik yapıldığında ayni anda bir çok değişik işlemin de yapılması gerekli olabilir. Belki de bu tabloda yapılan değişikliklerin oyunda açılan bikarektere yada guilde yönlendirilmesini sağlar Bu işlemler için tetikleyiciler kullanmak çoğu kez çok zarif çözümler üretmenizi sağlayabilir.

Ardı Sıra Tetikleyiciler (After Triggers)
Bir tabloya UPDATE, INSERT veya DELETE işlemi yapıldıktan sonra bir takım işlemlerin yapılması için kullanılan tetikleyicilere Ardı Sıra Tetikleyici denir. Bu tür tetikleyiciler pek çok değişik iş yapabilirler. Bir başka tabloya veri girişi yapmak veya tabloyu güncellemek, tablolar arasında uyumu sağlamak için bu tür tetikleyiciler çok uygundur.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 92

Ben bulmak istiyorum iptal etsin istemiyorum o triggeri bulup kendime eklemek istediğim için kod ile trigger tespiti istiyorum

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Yukarıda verdiğim kod sadece bulma da kullanılır. İptal etmek, etmemek size kalmış bir durumdur.
Aktif veya Pasif tüm triggerleri listeleyecektir..

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
@Spare hocam bunlar cıktı triger olarak ama zararlı mıdır zararsız mıdır sizce

Triger Prosedürleri>
--
--
--
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

UP

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.