Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro tüm Karekterlerin Statını Sıfırlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
SQL While yöntemi ile tüm karakterlerin kendi leveline göre otomatik stat/skill resetleme işlemi yapılabilinir. Hatta skill reset procu çalıştırılarak sahip oldukları sp ler geri de verilir. Tabi bunun için editor olmak lazım. 🌹

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
#Konu "ÇÖZÜLDÜ" yapılıp gerekli alana taşınmıştır.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@Spare buradaki konu içeriklerini dikkatli okursan sevinirim , mod yetkilendirme veyahut herhangi bir rütbe ünvanı verdiğiniz adamları lütfen bundan sonra daha dikkatli seçiniz kişi istersen oraya game master yazar isterse developer yazar bu onun tamamen kendi istediği insanları bu şekilde yargılamak bu şekilde aşağılayıcı aynı zamanda iğneleyici konuşmak forumun ahlak ve kurallarını bozmakta yetkililer lütfen bu arkadaşları uyarsın..
Sorunun küçüğü büyüğü olmaz bir yardım istenmiş ise bilgin var ise paylaşırsın böyle gereksiz yorumlara ithafen sizlerin özür dilemesi gerekıyor bu arkadaşa karşı..
@Spare -- @Sieger -- @Senua yönetim ekibi 'ne 'dir bu bildiri...
@Conqueror ve Violent kullanıcılarına lütfen forum kurallarını Buradan okutunuz.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
@Spare buradaki konu içeriklerini dikkatli okursan sevinirim , mod yetkilendirme veyahut herhangi bir rütbe ünvanı verdiğiniz adamları lütfen bundan sonra daha dikkatli seçiniz kişi istersen oraya game master yazar isterse developer yazar bu onun tamamen kendi istediği insanları bu şekilde yargılamak bu şekilde aşağılayıcı aynı zamanda iğneleyici konuşmak forumun ahlak ve kurallarını bozmakta yetkililer lütfen bu arkadaşları uyarsın..
Sorunun küçüğü büyüğü olmaz bir yardım istenmiş ise bilgin var ise paylaşırsın böyle gereksiz yorumlara ithafen sizlerin özür dilemesi gerekıyor bu arkadaşa karşı..
@Conqueror ve Violent kullanıcılarına lütfen forum kurallarını Buradan okutunuz.
Bu arkadaş işi tam olarak bilmeyerek işin içine girmiş.İşi tam olarak bilmediğin halde Editör,Game Master,Developer yazıyorsan ve böylesine basit (!) bir soru soruyorsan eleştiriye de katlanacaksın.Arada bir konuları gezinirsen herkese aynı tepki verilmediğini görürsün.

Bir oyun açıp büyük kitlelere oynatmak bu kadar kolay olmamalıdır.Bu arkadaşa burada yardım edilmeseydi ve işin içinden çıkamasaydı acaba ne yapacaktı? O kadar insanın emek verdiği veya para yatırdığı bir serveri ya batıracaktı yada insanların güvenini sarsacak bırakmalarına neden olacaktı.Sence o kadar insanın emeğinin bir kişinin iş bilmezliği yüzünden hiç olması doğru olur mu ?

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@tylu bu seni hiç ilgilendirmez sen olduğun yerde şuan boş yapmaktan vazgeç eğer yapamıyorsan saygı duyacaksın burası kamu oyuna açık bir platfrom isteyen istediğinizi yazar ama kımseyi küçük düşürecek ithaflarda bulunamazsınız kendinize gelin.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Kimseyi yargılamadım asla benim haddim de değil. Gayet normal bir şekilde sordum. Bu piyasada kişilerin çoğunu kullandığı "NickName" 'den tanıyoruz. Kendini nasıl tanıtırsan öyle hatırlanırsın.
#Konu daha fazla yorumlara kapatılmıştır.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Developer, coder olmak kolay değil arkadaşlar.
Önce developer, coder, editör yazıp, sonra bu yolda ilerlemeniz doğru olandır.

Yani önce eğitim değil, önce yazmanız, sonra eğitilmeniz gerekli.

Neyse, çözüldüğüne sevindim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.