Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
vSRO Ücretsiz Guard v1.0 Yayınlandı! [ Full Fix Sürekli Güncel Eventler Ekli ]

Merhaba değerli vSRO takipçileri,

vSRO piyasasında ve forum siteleri arasında gözümüzü en tepeye, en zirveye diktik.
@sector1337 'ün Programcılığıyla sizlere kendi guardımızın ilk versionunu yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Guard Ücretsiz Lisans Hakkında
Program bizim size vereceğimiz ücretsiz lisans ile yalnızca 1 sabit IP'ye lisanslanacak ve o IP dışında kullanılamayacaktır.
ID PW kısmına forum ID-PW girmeniz gerekmektedir; lisans almadan ID - PW girmeniz hata ile sonuçlanacaktır.
Guard Lisans için oyununuz için web siteniz olmalı ve bu web sitesine bizim bannerimiz ve linkimiz eklenmeli bu konu hakkında panelinizde yapmanız gereken gerekli düzenlemeler; Private server tanıtım konusu için web siteme logo nasıl eklerim
Bazı özel durumlar ve özel kişiler dışında bu web sitesi zorunluluğu kesinlikle istisnai durumlara açık değildir.
vSRO yönetim ekibi vSRO Guard'ın hakkeden kişilerin elinde olması için, guardın ücretsiz lisans dağıtımını kendi elinde tutacak ve sadece vsro.org üyeleri lisans hakkına sahip olacaktır.
Lisans hakkı için yetkili kişiler ; @SDClowen @sector1337 ve @Spare özelden iletişime geçebilirsiniz.
Gerekli şartlara uyulduğu takdirde özel mesajdan iletişime geçen kişilere guard linki verilecektir.

Guard Hakkında İstek Öneri - Sorunlar ve Çözüm - Bug bildirimleri hakkında
Yardıma ihtiyacınız olduğunda; vSRO Guard Sorunlar ve Çözümleri yardım için konu açabilirsiniz.
Guard ile alakalı istediğiniz güncellemeleri; vSRO Guard istek ve öneriler yeni konu açarak bizlere iletebilirsiniz.
Yaşadığınız guard hatalarını bizlere şuradan; vSRO Guard Bug Bildirim [ Bug Reports ] yeni konu açarak bildirin en kısa sürede halledeceğiz.

Teknik Destek Yetkili kişiler

Teknik Destek için yetkili ve görevli kişiler; @SDClowen @sector1337 , @Vale , @Senua , @Spare bu kişiler dışında birilerinde teamwiever yoluyla vs. destek almanız durumunda oluşabilecek problemler vsro.org yönetim ekibi sorumlu değildir.

Guard içeriği hakkında tüm kurulum bilgilerini Kurulum/Oku Beni.txt içerisinde bulabilirsiniz.

Herkese hayırlı uğurlu olsun,

Guarddan Görseller
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Saygılarımızla,
vSRO Yönetim Ekibi

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba değerli vSRO takipçileri,

vSRO piyasasında ve forum siteleri arasında gözümüzü en tepeye, en zirveye diktik.
@sector1337 'ün Programcılığıyla sizlere kendi guardımızın ilk versionunu yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Guard Ücretsiz Lisans Hakkında
Program bizim size vereceğimiz ücretsiz lisans ile yalnızca 1 sabit IP'ye lisanslanacak ve o IP dışında kullanılamayacaktır.
ID PW kısmına forum ID-PW girmeniz gerekmektedir; lisans almadan ID - PW girmeniz hata ile sonuçlanacaktır.
Guard Lisans için oyununuz için web siteniz olmalı ve bu web sitesine bizim bannerimiz ve linkimiz eklenmeli bu konu hakkında panelinizde yapmanız gereken gerekli düzenlemeler yeni bir konu açılarak buraya link halinde eklenecektir.
Bazı özel durumlar ve özel kişiler dışında bu web sitesi zorunluluğu kesinlikle istisnai durumlara açık değildir.
vSRO yönetim ekibi vSRO Guard'ın hakkeden kişilerin elinde olması için, guardın ücretsiz lisans dağıtımını kendi elinde tutacak ve sadece vsro.org üyeleri lisans hakkına sahip olacaktır.
Lisans hakkı için yetkili kişiler ; @sector1337 ve @Spare özelden iletişime geçebilirsiniz.

Guard Hakkında İstek Öneri - Sorunlar ve Çözüm - Bug bildirimleri hakkında
Yardıma ihtiyacınız olduğunda; vSRO Guard Sorunlar ve Çözümleri yardım için konu açabilirsiniz.
Guard ile alakalı istediğiniz güncellemeleri; vSRO Guard istek ve öneriler yeni konu açarak bizlere iletebilirsiniz.
Yaşadığınız guard hatalarını bizlere şuradan; vSRO Guard Bug Bildirim [ Bug Reports ] yeni konu açarak bildirin en kısa sürede halledeceğiz.

Teknik Destek Yetkili kişiler

Teknik Destek için yetkili ve görevli kişiler; @sector1337 , @Vale , @Senua , @Spare bu kişiler dışında birilerinde teamwiever yoluyla vs. destek almanız durumunda oluşabilecek problemler vsro.org yönetim ekibi sorumlu değildir.

Guard içeriği hakkında tüm kurulum bilgilerini Kurulum/Oku Beni.txt içerisinde bulabilirsiniz.

Herkese hayırlı uğurlu olsun,

Saygılarımızla,
vSRO Yönetim Ekibi
Başarılar...

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
260
Ödül Puanları
63
Hayirli olsun herkese

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
HAYIRLI OLSUN

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Hayırlı uğurlu olsun forumumuza.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Gerekli şartlara uyulduğu takdirde guard linki özel mesaj yolu ile verilecektir.

Konuda bu yazıyı görebilirsiniz. Link dağıtımı özel mesaj yolu ile yapılacaktır.

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Başarılar. Fakat bana gore Hikaye&nanay KGuard&Athena source olarak kullanın bütün açık fixlemeleri paylaşıldı zaten açık kaynak şeklinde.

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Paylasımlarını icin tesekkürler Güzel Kodlama olmustur inş Herkeze hayırlı günlerde kullanması dileyi ile..

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Başarılar. Fakat bana gore Hikaye&nanay KGuard&Athena source olarak kullanın bütün açık fixlemeleri paylaşıldı zaten açık kaynak şeklinde.
Athena Guard src olarak paylaşıldı 50 kişiden sonra shard kızarma problemini geçebildiniz mi? Athena guard çok gelişmiş bir guard değil, PC limit illaki bypass edilecek yeni bir pc limit'i nasıl sağlayacaksınız? Guard Athena guard değil artık vSRO Guard ve geliştirilecek, eklenenler olacak. KGuard'ı da kullanın bakalım 500+ oyuncu sokabilecek misiniz? İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek mi? Daha fazla birşey yok diyebileceğim, siz kguard ve athena kullanın. :) İlk basit mikeboty exploitte serveriniz düşecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.