Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Unique Coin Ekleme

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Vsro İstediğin uniquelere coin ekleme.
Görsel:
Görsel:

Coin kodlari

1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_01 Copper Coin
1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_02 Iron Coin
1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_03 Silver Coin
1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_04 Gold Coin
1 SN_ITEM_ETC_ARENA_COIN Arena Coin

unique kodlari>
-
MOB_CH_TIGERWOMAN
MOB_OA_URUCHI
MOB_KK_ISYUTARU
MOB_TK_BONELORD
MOB_RM_TAHOMET
MOB_EU_KERBEROS
MOB_AM_IVY
-

USE/**/[SRO_VT_SHARD]/**/
--EmreDilik
/*Edited By Vsro.org*/
GO
DECLARE @Mob VarChar(MAX),@Item VarChar(MAX),@MonsterID iNt,@ItemID iNt,@DropRatio ReaL, @DropAmountMin INT, @DropAmountMax INT
--------------------------------------------------------------------------
SET @Mob = 'MOB_RM_TAHOMET'/*Monster Code*/
SET @Item = 'ITEM_ETC_SD_TOKEN_04'/*Item Code*/
SET @DropAmountMin = 10
SET @DropAmountMax = 100
SET @DropRatio = 1.0
--------------------------------------------------------------------------
SET @MonsterID = (SELECT ID FROM [dbo].[_RefObjCommon] WHERE CodeName128 = @Mob)/**/
SET @ItemID = (SELECT ID FROM [dbo].[_RefObjCommon] WHERE CodeName128 = @Item)/**/
INSERT [dbo].[_RefMonster_AssignedItemDrop]/**/
(RefMonsterID,RefItemID,DropGroupType,OptLevel,DropAmountMin,DropAmountMax,DropRatio,RefMagicOptionID1,CustomValue1,RefMagicOptionID2,CustomValue2,RefMagicOptionID3,CustomValue3,RefMagicOptionID4,CustomValue4,RefMagicOptionID5,CustomValue5,RefMagicOptionID6,CustomValue6,RefMagicOptionID7,CustomValue7,RefMagicOptionID8,CustomValue8,RefMagicOptionID9,CustomValue9,RentCodeName)/**/
VALUES(@MonsterID,@ItemID,0,0,@DropAmountMin,@DropAmountMax,@DropRatio,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,'xxx')/**/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 1104

@Scofield Sen bütün vsro ile ugraşanların hepsinin db yi tam cözdügünümü zannediyorsun? ben 1 yıldır ugraştığım halde her tarafını tam net bilmiyorum bi sayıyı eksik yazsan herşey cöp oluyor, bunun yerine verdigim Query ile 1 şıkla halledebilir.? kendi editledigim sv ye attım hiç bi sıkıntı çıkmadı Sql ve db editlemeyi ögrenmek isteyen insanla senin dediğini yapar onun içinde eğitim kanalının olduğunu zannetmiyorum.
Aldırış etme kötü yorum yazanlara paylaşım için teşekkürler.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Konuyu baltalayacak yorumlar yapmayınız, tartışma durumlarını uzatmayınız.

Burası bir bilgi paylaşım forumu ve paylaşımın iyisi kötüsü olmaz.

@newstar 'ın dediği gibi CODE taglarını kullanırsanız daha güzel hazırlanmış konular yapabilirsiniz. @emredilik

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.