Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Unique Elite Kaldırma [New System]

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,051
Ödül Puanları
93
Değerli Arkadaşlar Aşağıda verdiğim Kod ile Tek Tek Unique Kodlarını Girmenize Gerek Kalmadan Tüm Uniqulerin Elitelerini Rahatlıkla Kaldırabilirsiniz !

Tek Yapmanız Gereken SQL SERVER' de New Query diyerek Aşağıdaki Kodu Komple Yapıştırın ve F5' e Basın.. :)

İyi Kullanımlar #MarsEDIT [İşlemden Önce DATABASE Yediğinizi Almayı Unutmayınız ! ]

Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
RefSkill paramlarini kapatmaktansa ilgili mobun ObjChar tablosundan elite/mob çağırma skillini silmek daha mantıklı.
Bu verdiğin kod uniquelerin normal skillerinide siliyor olması lazım ve sorun yaratabilir, kullanılmasını tavsiye etmem.

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,051
Ödül Puanları
93
RefSkill paramlarini kapatmaktansa ilgili mobun ObjChar tablosundan elite/mob çağırma skillini silmek daha mantıklı.
Bu verdiğin kod uniquelerin normal skillerinide siliyor olması lazım ve sorun yaratabilir, kullanılmasını tavsiye etmem.
Kesinlikle Hiç bir sorun yaşanmıyor..
Uniquelerin Hiç bir skilinde sorun yok ..
Ben sadece 2 saat uniq kodlarını tek tek yazmasınlar diye böyle birşey yazdım sorun yaratsa ben kullanmam .

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thx for sharing

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Objchar tablosunda elite çağırma hangisi?

Bu query'i kullandım ve tüm spawnları tamamen kaldırdı. Halbuki elite kaldırma diye paylaşılmış.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.