Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro unique elitleri tekrar koyma

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
baslikta belirttigim gibi unique lerin elitlerini tekrar nasil eskiye cevirecegiz suan kod girdim elitler yok iyi forumlar

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
hmm. Ben olsam herhalde clean db'den alır reffskillde gerekli kolonlara eklemeleri yapardım.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
baslikta belirttigim gibi unique lerin elitlerini tekrar nasil eskiye cevirecegiz suan kod girdim elitler yok iyi forumlar
Muhtemelen eliteleri kaldırmak için query kullandın. Tekrar tersine kullan skilleri verdiğinden geri al yada clean db den çek.

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Muhtemelen eliteleri kaldırmak için query kullandın. Tekrar tersine kullan skilleri verdiğinden geri al yada clean db den çek.

hangi tablo dan cekecez o kodlari elitleri tekrar eklemek istiyorum elite olmadan zevki olmuyor unique kovalayanlar gidecek elitler cikacak millet unique ye tiklamak icin bir birine pk ceksinler zevki oyle cikiyor :D

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

hangi tablo dan cekecez o kodlari elitleri tekrar eklemek istiyorum elite olmadan zevki olmuyor unique kovalayanlar gidecek elitler cikacak millet unique ye tiklamak icin bir birine pk ceksinler zevki oyle cikiyor :D
nasılsa skiller ekli yapacağın tek işlem refobjchar satırından o uniqlerin ıd bulup almak istediğin dbden alıp yapıştırıp tekrar identy vs gibi ayarları yapıp eklemek en kolay yöntem olacaktır

delete from _RefObjChar where ID=xxx ile siler direk en alt satıra eklersiniz.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
_RefSkill tablosunda bu param elite çağırma paramıdır. 1936945013

1936945013 1 2 3 4

Paramın sağında misalen 1 yazdım.. O mob kodudur. RefObjCommon'dan alır o kodu.
Mavi renkle belirtilen (2) hücre mob tipidir. Elite, Giant, general vs.
Yeşil renkle belirttiğim (3) hücre atılacak en az mob sayısıdır.
Sarı ile belirttiğim hücre de (4)atılacak max mob sayısıdır.

sayıları örnek olarak yazdım.

Clean'de Refkill tablosuna bakarak ayarlarsın. Excel öneririm.. skilli silip yenisini yapıştırırsan oto ID kapatmanı öneririm.

Hakan'ın dediği daha pratik bende öyle yapıyorum. Oto ID kapat.. Skilleri sil.. yeni skilleri yapıştır.

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Yolun başındaysan hiç uğraşma derim :) Clean 'a dönüş yap

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Yolun başındaysan hiç uğraşma derim :) Clean 'a dönüş yap
Bunun için de clean’a dönülürse artık :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Refskillden uniqlerin skill kodlarını bul kendi dbndekileri silip yapıştır oto id kapalı olmasına dikkat et identity no olacak işlemi yaparken. Geri dönüş yaparmısın

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bunun için de clean’a dönülürse artık :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Refskillden uniqlerin skill kodlarını bul kendi dbndekileri silip yapıştır oto id kapalı olmasına dikkat et identity no olacak işlemi yaparken. Geri dönüş yaparmısın

burdaki servisler kapali 0 diyerleri acik 1 de

Ekli dosyalar

• skill.png
    skill.png
    153.3 KB · Görüntüleme: 19
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.