Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro unique işareti

F

forsa04

selamun aleyküm arkadaşlar isro da uniqueye dalınca üstüne işaret cıkıyor alttakı resim gibi bunu vsroda nasıl yapabiliriz bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim simdiden teşekkürler.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Bu bir filter ile yapılabilir, Packetleri bilmeniz gerekir. Bazı filterlerde bu seçenek mevcut olabiliyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Filter + dll

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Şöyle bir ihtimal daha var, saniyelik skill olarak unique eklersin, kime vurursa 2 saniye o icon belirir, ama filterin yapacağı kadar temiz bi işçilik olmaz tabi :).

Oyla 0
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
---remove---

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Şöyle bir ihtimal daha var, saniyelik skill olarak unique eklersin, kime vurursa 2 saniye o icon belirir, ama filterin yapacağı kadar temiz bi işçilik olmaz tabi :).
tuna skil üzerinden yola çıkarak yaptım epv de bir anlatım vardı
ama sorunlarıda bitmedi orda saniye cinsi yok refskile ekleme yapıyorsun daha sonra
skilefekt üzerinde tüm uniglere misal tg atak yaptıgında cıkan efekt var
onun gibi efekt yapıp düzenlediğinde char üerinde efekt cıkıyordu
ama coklu carakter daldıgında kafayı yiyordu
yinede o konuyu bakayım bulursam buraya aktarayım

Oyla 0
F

forsa04

tuna skil üzerinden yola çıkarak yaptım epv de bir anlatım vardı
ama sorunlarıda bitmedi orda saniye cinsi yok refskile ekleme yapıyorsun daha sonra
skilefekt üzerinde tüm uniglere misal tg atak yaptıgında cıkan efekt var
onun gibi efekt yapıp düzenlediğinde char üerinde efekt cıkıyordu
ama coklu carakter daldıgında kafayı yiyordu
yinede o konuyu bakayım bulursam buraya aktarayım
bulup paylasirsan sevinirin

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
change skilleffect.txt
어그로 최상위자 표시 SYSTEM_HELPERMARK ACT_L 0 FALSE none CHAR_BASE 0 0 0 0 1 0,0 AT_LOOP MOV_NONE,0,0,0 0,0,0 false,0,0,0,0,false monster\JUPITER\ skill_jupiter_darkdog_at04.efp * 0,18,0 none 0,0,0 none 0 none none none

Not: Epvpden athena paylaşmış denenmemiştir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
change skilleffect.txt
어그로 최상위자 표시 SYSTEM_HELPERMARK ACT_L 0 FALSE none CHAR_BASE 0 0 0 0 1 0,0 AT_LOOP MOV_NONE,0,0,0 0,0,0 false,0,0,0,0,false monster\JUPITER\ skill_jupiter_darkdog_at04.efp * 0,18,0 none 0,0,0 none 0 none none none

Not: Epvpden athena paylaşmış denenmemiştir.

Ben denedim, TG sana daldığında gözüküyor, yanına ksci geldi unique ona dönerse senden gidiyor. Sana dalarsa tekrar sana görünüyor icon ama maximum görünme süresi 2-3 saniye kadar sürüyor. KS li bi uniquete tam verim alınmaz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.