Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro unique işareti

F

forsa04

selamun aleyküm arkadaşlar isro da uniqueye dalınca üstüne işaret cıkıyor alttakı resim gibi bunu vsroda nasıl yapabiliriz bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim simdiden teşekkürler.

T

Tc_ComanDo

Ben denedim, TG sana daldığında gözüküyor, yanına ksci geldi unique ona dönerse senden gidiyor. Sana dalarsa tekrar sana görünüyor icon ama maximum görünme süresi 2-3 saniye kadar sürüyor. KS li bi uniquete tam verim alınmaz.
Asıl çok vuranı gösterse kullanılabilir.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar bu Unique Target sistemi;
- Uniquenin o an saldırdığı kişide mi
- Uniqueye o ana kadar en çok damage atana mı
Gözüküyor? Benim bildiğim o an aktif olarak saldırdığına. Bu özelliği bir sonraki güncellemede getireceğim ama karışıklık var emin olamadım.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Arkadaşlar bu Unique Target sistemi;
- Uniquenin o an saldırdığı kişide mi
- Uniqueye o ana kadar en çok damage atana mı
Gözüküyor? Benim bildiğim o an aktif olarak saldırdığına. Bu özelliği bir sonraki güncellemede getireceğim ama karışıklık var emin olamadım.
Mob kime saldırıyorsa onu işaret ediyor.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Oyun içerisinde bir unique canavarına saldırdığınızda o unique hangi karaktere saldırı yapıyorsa onun üzerinde bu icon belirir diye biliyorum.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Kime dalıyorsa onu gösteriyor. Neden derseniz hatırlatığım kadarı ile Roc alan vurduğunda bir çok kişinin üzerinde çıkıyordu.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Oyun içerisinde bir unique canavarına saldırdığınızda o unique hangi karaktere saldırı yapıyorsa onun üzerinde bu icon belirir diye biliyorum.
player belirliyor ama onu isro'da en çok vuranı işaretliyordu. güncellemeler sonrasında şimdiki sistem hakkında emin değilim.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
player belirliyor ama onu isro'da en çok vuranı işaretliyordu. güncellemeler sonrasında şimdiki sistem hakkında emin değilim.
En çok vurana döndüğü için onda çıkıyordu. :D
Kime dalarsa onda çıkıyor target. Dmg ile bir bağı yok.

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Ben unique aranırken uzaktan göründüğü anda, görüş mesafesine girdiği anda, saldırı yapılmıyorken karakterin üstünde belirdiğini gördüm ama...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.