Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro unique işareti

F

forsa04

selamun aleyküm arkadaşlar isro da uniqueye dalınca üstüne işaret cıkıyor alttakı resim gibi bunu vsroda nasıl yapabiliriz bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim simdiden teşekkürler.

T

Tc_ComanDo

bunun üzerinde bi kaç defa güncelleme olmuştu benim oynadığım zamanlar hala aktif isro oynayan birisi varsa kısa bi video çekebilirse belki konuya açıklık üzerinden diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Anladığım kadarıyla isro'da güncelleme ile en çok vuranda gösterecek şekilde değiştirmişler. Yani birkaç isro oynayan daha öyle söyledi.

Unique her zaman en çok vurana vurmuyor her zaman. Orda bazen kaymalar falan bir saçmalıklar oluyor tam çözemedim. Blader altına girip tanklarken uzaktan vuruyolardı mesela eskiden. Altındakinden kolay kolay ayrılmazdı çok dmg farkı olmasına rağmen.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Anladığım kadarıyla isro'da güncelleme ile en çok vuranda gösterecek şekilde değiştirmişler. Yani birkaç isro oynayan daha öyle söyledi.

Unique her zaman en çok vurana vurmuyor her zaman. Orda bazen kaymalar falan bir saçmalıklar oluyor tam çözemedim. Blader altına girip tanklarken uzaktan vuruyolardı mesela eskiden. Altındakinden kolay kolay ayrılmazdı çok dmg farkı olmasına rağmen.
Ama şuan benimde öğrendiğim üzere, hala iSRO'da oynayan bir pro oyuncu diyebileceğim arkadaşa sordum.

Aynen dediğiniz gibi en çok vuranda gösteriyor target'i ancak çok hızlı geçiş olmadığından bazen target başkasında kalıp, unique sende kalabiliyormuş.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
a2ba66466db91dc5893951835aa37908
a2ba66466db91dc5893951835aa37908.gif8

Eski usül yapacağım ben, DPS Meter zaten kim ne kadar vurmuş gösterir :geek:

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

1982086 damage vuruyor
fakat 1796159 olarak algılıyor :D az mı görüyor yoksa :D

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
change skilleffect.txt
어그로 최상위자 표시 SYSTEM_HELPERMARK ACT_L 0 FALSE none CHAR_BASE 0 0 0 0 1 0,0 AT_LOOP MOV_NONE,0,0,0 0,0,0 false,0,0,0,0,false monster\JUPITER\ skill_jupiter_darkdog_at04.efp * 0,18,0 none 0,0,0 none 0 none none none

Not: Epvpden athena paylaşmış denenmemiştir.
deneyen oldumu acaba

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.