Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar, biraz araştırmam sonucunda paylaşılmış düzgün bir upgrade scroll prosedürü göremedim.
Bende @Yuppi 'nin paylaşmış olduğu model switcher yapımı'nı nasıl upgrade scroll haline getiririm diye düşünmeye başladım. Sonuç başarılı oldu.
Umarım faydasını görürsünüz.

1. Mevcut itemlerimizi excel'e çekelim;
Excell'i açın ve 1A- ID, 1B- OldItemCodeName, 1C- ID_OldItem, 1D- NewItemCodeName, 1E- ID_NewItem olacak şekilde hazırlıyoruz.
Aşağıdaki query kodumuzu kullanarak öncelikle yükseltmek istediğimiz silahın codename128 ve ID değerlerini alıyoruz. Excel'e yerleştiriyoruz.
Ardından hangi item hangisine yükseltilecekse ona göre tablomuzu hazırlıyoruz.
Bütün itemlere aynısını yaptıktan sonra excel'deki verileri bekletiyoruz. Aralarda boş satırlar varsa silmeyi unutmayın.

2. Tablomuzu oluşturalım;
Aşağıdaki queryi okutarak tablomuzu oluşturuyoruz ardından excelde hazırladığımız verileri bu tablomuza yerleştiriyoruz.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
Kıyafet için uyarladım ve 1. slottan çevrilmesi olarak ayarladım. Kusursuz çalışıyor çok teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 11357
merhaba upgrade ekledim fakat çalışmıyor INV.Slot=1 yaptım silahı 1e koyuyorum scrolu kullanıyorum ama malesef değişmiyor sebebi nedir.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Kıyafet için uyarladım ve 1. slottan çevrilmesi olarak ayarladım. Kusursuz çalışıyor çok teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 11357
Kardeşim yardımcı olurmusun herşeyi tam yaptım sadece INV.Slot=6 kısmını 1 yaptım 1.slot olsun diye çantada ilk sıraya koyuyorum itemi scrolu kullanıyorum fakat olmuyor

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
paylaşım için teşekkürler bu kodları pro acce ve shield için nasıl kullanıcaz?
"ROC.TypeID3=6" deki 6'yı 4 yaparsanız shield için olur. Protector ve acc için değerleri hatırlamıyorum. Kurulu bir sistem yok elimin altında kontrol edemiyorum malesef, biraz incelerseniz bulabilirsiniz.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
"ROC.TypeID3=6" deki 6'yı 4 yaparsanız shield için olur. Protector ve acc için değerleri hatırlamıyorum. Kurulu bir sistem yok elimin altında kontrol edemiyorum malesef, biraz incelerseniz bulabilirsiniz.
hemen deniyorum diğerlerini de deneme yanılma yoluyla burulum teşekkür ederim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.