Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
3 aydır güncelleme gelmiyor gelecek mi acaba yeni güncelleme önceki sayfalarda istek öneri yapılmıştı not aldım ekleyecem demişti o yüzden sordum
Ben uzun zamandır edit vb. işlere bakmadığım için askıda kalmış olabilir. Pressleri ve testleri ben yaptığım için güncelleme gelmedi.

Tekrardan öneri ve görüşleri bildirirseniz bir güncelleme getirebiliriz.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
banada boyle bir sey lagzimdi item eklemek icin moblara tesekkurler

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere kendi yapımımız olan ve Slot düzenleme konusunda sizlere hiç olmadığı kadar kolaylık sağlayacak bir program paylaşacağım.

Programın fikir danışmanı olan ben ve isteklerimizi tek tek, gece gündüz yapan, en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışan @ServerEdit 'e
buradan çok çok çok teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerin fikir, öneri ve görüşlerinize göre program daima güncel kalacaktır ve update'ler ile bunları kolaylıkla alabileceksiniz.
Güncellendikçe tekrar indirmeniz gerekmez. :)

Şimdi gelelim program görsellerine:
[Gizli İçerik]
Detaylı Tanıtım ve Anlatım Videosu:

[Gizli İçerik]

SlotEditör v1.3

Yenilikler
tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Harika paylaşım

ruya

.
Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere kendi yapımımız olan ve Slot düzenleme konusunda sizlere hiç olmadığı kadar kolaylık sağlayacak bir program paylaşacağım.

Programın fikir danışmanı olan ben ve isteklerimizi tek tek, gece gündüz yapan, en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışan @ServerEdit 'e
buradan çok çok çok teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerin fikir, öneri ve görüşlerinize göre program daima güncel kalacaktır ve update'ler ile bunları kolaylıkla alabileceksiniz.
Güncellendikçe tekrar indirmeniz gerekmez. :)

Şimdi gelelim program görsellerine:
[Gizli İçerik]
Detaylı Tanıtım ve Anlatım Videosu:

[Gizli İçerik]

SlotEditör v1.3

Yenilikler
saol eline sağlık

nouvolx01

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
18
thanks...................

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.