Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro Web sitesini taşıma

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
İyi forumlar arkadaşlar. Website bölümüne mi buraya mı açmalıyım diye düşündüm ikisinide ilgilendirdiği için buraya konuyu açmaya karar verdim.
Şimdi ben sunucuda paneli vs. kurdum ama domain ve host haliyle başka bir yerde bunların kurulumunu nasıl yaparım FPT ayarları vs. dediler ama SQL bağlantısını kurmam gerekecek sonuçta SQL bağlantısınden dolayı ne yapmam gerektiğinden emin değilim. Bilgisi olan birisi ulaşabilir mi lütfen Alpemix verebilirim

CPanel var bu arada hostingde

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Domain'i taşıdıktan sonra indexlerin oturması 24/48 saati alabiliyor, bekledikten sonra sonucu paylaşsanız?
Aslında şuan mevcut dosyaları okuyor önceki sunucuda değil yani :) Dosyaları okuyor tahminime göre ya Plesk le alakalı bri sorun var ya da ISS den kaynaklı. Sunucu şirketi bu gün bakıcaklar zaten onları bekliyorum

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
FastCGI hatası alıyorsanız tam SS gönderebilir misiniz?

WebConfig dosyası doğru yapılandırılmamış olabilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Dosyalarda her hangi bir sorun yok defalarca kez kontrole ettik. Any Desk vereyim özelden girip bakar mısın bi?

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
İşlem halledildi. Web.Config dosyasında çıktı sorun. daha önceden denemiş olmamıza rağmen Plesk panelin kurulu olduğu dizinin içerisindeki CGI modülünü ISS den işlememiz gerekiyormuş. Bu yüzdne çalışmamış

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.