Sohbet Muhabbet Vsro Website ekleme önerileri hakkında

EfsaneSro

Roblox Oyunları Oynuyor
.
Alınan Beğeni
1,832
vSRO [TL]
0
@ServerEdit veya başka kim yapıyorsa forum için veya genel olarak bir panel yapıp paylaşsanız keşke şu özellikleri ekleyip :D

Demo Panel=

ıd:1
pw:1

ardından giriniz ordan karakter ismini seçip karakterlerin inventory görünüz ve staldaki itemleri görüp satın alabilirsiniz böyle bir sistem website üzerinden yapılması güzel olmuş :D böyle birşey yapıp paylaşsana @ServerEdit becerebilirsen eğer :D

güzelmiş site düşüncesi keşke paylaşsa :D

1600183378456.png
1600183425775.png

EsteveLuis

Vsro Developer Pk2 Editor
.
Alınan Beğeni
730
vSRO [TL]
0
good panel bro
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

good system

EfsaneSro

Roblox Oyunları Oynuyor
.
Alınan Beğeni
1,832
vSRO [TL]
0
iyi o zaman forumu kapatalım, ücretli edit yapanlara haksızlık oluyor :D
Bi ara aynı şeyi paneldeki eksik sorunlar içinde yapmıştı avatar sekmesi için falan satış yapacaksın ondan kötülüyorsun falan demiştim sonunda paylaşmıştı 😂 bu sitedeki gibi veya daha gelişmiş Inventory görüntüleme ve inventory deki İtemi oyuna girmeden. consigment stala ekleme gibi oyuna girmeden consigment deki itemleri alabilme website üzerinden harika bir iş olurdu müsait değilsin iştesin telden kontrol ediyorsun istediğin item stalllda tek tıkla alıyorsun güzel değil mi Sencede @Sieger

Sieger

.
.
Alınan Beğeni
2,664
vSRO [TL]
0
Bi ara aynı şeyi paneldeki eksik sorunlar içinde yapmıştı avatar sekmesi için falan satış yapacaksın ondan kötülüyorsun falan demiştim sonunda paylaşmıştı 😂 bu sitedeki gibi veya daha gelişmiş Inventory görüntüleme ve inventory deki İtemi oyuna girmeden. consigment stala ekleme gibi oyuna girmeden consigment deki itemleri alabilme website üzerinden harika bir iş olurdu müsait değilsin iştesin telden kontrol ediyorsun istediğin item stalllda tek tıkla alıyorsun güzel değil mi Sencede @Sieger
Harika bir sistem daha önce bu bi oyunda kullanıldı ama hangisiydi bilmiyorum. Yapılmış hali varsa yapması daha kolay oluyor ama işine gelmiyor. Ben press yapar yaptırırım ona burda boş esinti yapıyor. Demi çiçeğim. @ServerEdit :D