Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sohbet Muhabbet Vsro Website ekleme önerileri hakkında

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,889
Ödül Puanları
113
@ServerEdit veya başka kim yapıyorsa forum için veya genel olarak bir panel yapıp paylaşsanız keşke şu özellikleri ekleyip :D

Demo Panel=

ıd:1
pw:1

ardından giriniz ordan karakter ismini seçip karakterlerin inventory görünüz ve staldaki itemleri görüp satın alabilirsiniz böyle bir sistem website üzerinden yapılması güzel olmuş :D böyle birşey yapıp paylaşsana @ServerEdit becerebilirsen eğer :D

güzelmiş site düşüncesi keşke paylaşsa :D

1600183378456.png
1600183425775.png

xXxGhostSpitiXxX

Vsro Developer Pk2 Editor
Elite
.
Alınan Beğeni
3,386
Ödül Puanları
93
good panel bro
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

good system

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
@ServerEdit hadi hadi boş işleri bırakta yap şunu :D

Ü

Üye silindi 3096

iyi o zaman forumu kapatalım, ücretli edit yapanlara haksızlık oluyor :D
Bi ara aynı şeyi paneldeki eksik sorunlar içinde yapmıştı avatar sekmesi için falan satış yapacaksın ondan kötülüyorsun falan demiştim sonunda paylaşmıştı 😂 bu sitedeki gibi veya daha gelişmiş Inventory görüntüleme ve inventory deki İtemi oyuna girmeden. consigment stala ekleme gibi oyuna girmeden consigment deki itemleri alabilme website üzerinden harika bir iş olurdu müsait değilsin iştesin telden kontrol ediyorsun istediğin item stalllda tek tıkla alıyorsun güzel değil mi Sencede @Sieger

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Bi ara aynı şeyi paneldeki eksik sorunlar içinde yapmıştı avatar sekmesi için falan satış yapacaksın ondan kötülüyorsun falan demiştim sonunda paylaşmıştı 😂 bu sitedeki gibi veya daha gelişmiş Inventory görüntüleme ve inventory deki İtemi oyuna girmeden. consigment stala ekleme gibi oyuna girmeden consigment deki itemleri alabilme website üzerinden harika bir iş olurdu müsait değilsin iştesin telden kontrol ediyorsun istediğin item stalllda tek tıkla alıyorsun güzel değil mi Sencede @Sieger
Harika bir sistem daha önce bu bi oyunda kullanıldı ama hangisiydi bilmiyorum. Yapılmış hali varsa yapması daha kolay oluyor ama işine gelmiyor. Ben press yapar yaptırırım ona burda boş esinti yapıyor. Demi çiçeğim. @ServerEdit :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.