Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro Wing Effect Ekleme

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar tekrardan yeni bir soru ile karşınızdayım. Çok Şükür Bugünde Eksikliğimi hissetirmedim sizlere :D
Kimi Arkadaşlar belki Açtığım yardım konularından bıkımıştır. fakat yardım konularım sayesinde bir çok vsro'da eksik veya eklenmemiş konular'da yardım istiyorum sayenizde hem kendimi geliştirirken hemde hata çözümünü bulamayan arkadaşlar vsro.org sayesinde kendini geliştiriyor. Samimiyetinize ve yardımlaşmanıza sonsuza dek güvendiğim ve burdaki aile duygusunu kavradığım için sadece vsro.org forum sayfasını kullanmayı tercih ederek buraya açıyorum konuları.

gelelim soruma arkadaşlar.

Bir Çok Serverlerde Wing Effect kanatları mevcut. Kırmızı,Mavi,Pembe,Sarı vs. gibi farklı renkler mevcut bunların hazır datası ile elinde olan arkadaşlar var mı acaba? serverime eklemek istiyorum (Özellik verip vermemesi önemli Değil Sadece Görünüm olarakta varsa paylaşırsanız sevinirim). teşekkürler. 🥰

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Hazır istemek yerine istediğin eklentinin hali hazır da olan clientini bulup çekmen seni daha da bilgilendirir. Biri çıkıp verirse ekleyemedim yardım konusunu açma diye söylüyorum :) temelden öğren.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Hazır istemek yerine istediğin eklentinin hali hazır da olan clientini bulup çekmen seni daha da bilgilendirir. Biri çıkıp verirse ekleyemedim yardım konusunu açma diye söylüyorum :) temelden öğren.
Haklısınız küfür harici hiç bir eleştiri kötü değildir. Kendimi geliştirmem için tarafıma yapılmış tavsiyelerdir. bu ince nezaketiniz ve yorumunuz için teşekkür ediyorum çok haklısınız :)

Eline Emeğine sağlık teşekkürlerimi sunuyorum.

Herkese çok Teşekkür ediyorum güzel insanlar iyiki varsınız :) 🥰

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Haklısınız küfür harici hiç bir eleştiri kötü değildir. Kendimi geliştirmem için tarafıma yapılmış tavsiyelerdir. bu ince nezaketiniz ve yorumunuz için teşekkür ediyorum çok haklısınız :)

Eline Emeğine sağlık teşekkürlerimi sunuyorum.

Herkese çok Teşekkür ediyorum güzel insanlar iyiki varsınız :) 🥰
Kendimden tavsiye verdim bu şekilde yaptım bende. Bazı arkadaşlar önce sunucu kiralayıp serveri açıp edit işine soyunuyorlar bu yanlış bişiy. Pcleri destekliyorsa önce tanısınlar dbde ne var clientte ne var nerde ne işlem yapılıp değiştiriliyor gibisinden.

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Kendimden tavsiye verdim bu şekilde yaptım bende. Bazı arkadaşlar önce sunucu kiralayıp serveri açıp edit işine soyunuyorlar bu yanlış bişiy. Pcleri destekliyorsa önce tanısınlar dbde ne var clientte ne var nerde ne işlem yapılıp değiştiriliyor gibisinden.
doğru söylüyorsunuz :)

Oyla 0