Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü VSRO Yeni Görev (Quest) Eklemek

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Görev Npcsi Ekleme istiyorum Nasıl Ekleyebilirim Ve Çift Yollu Nasıl Yaparım Görevi Rica Etsem Yardımcı Olabilirmisiniz.

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Hem Npc Eklicem Ekledigim Npcyi Görev Npcsi Yapmak istiyorum Örnek Akeru 109 lwl kesme görevi

Oyla 0

Secram

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Merhaba. Quest görevinde düşme oranını ayarlayabiliyoruz da kaç adet düşeceğini ayarlayabileceğimiz bir yer yok mu? Mesela a mobundan 2 tane görev itemi düşssün b mobundan 3 tane görev itemi düşssün. İllaki bir ayar yeri vardır yardımcı olabilir misiniz?

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Merhaba. Quest görevinde düşme oranını ayarlayabiliyoruz da kaç adet düşeceğini ayarlayabileceğimiz bir yer yok mu? Mesela a mobundan 2 tane görev itemi düşssün b mobundan 3 tane görev itemi düşssün. İllaki bir ayar yeri vardır yardımcı olabilir misiniz?
Aynı konuyu farklı bi soru-n içerisinde belirtmeyiniz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.