Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSRO Yeni Npc Sorunu

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Yeni Npc ekledim oyun sorunsuz açılıyor fakat npc eklediğim yerde gözükmüyor /movetonpc npc_kodu yazıp gitmeye çalıştığımda kod başarılı diyor fakat char ısınlanmıyor yani oyunda tam anlamıyla gözükmüyor ne yapmam lazım

Yeniden ekledim ve hala aynı şey var npc gözükmüyor oyunda

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Ya kapalı olan bir region kordinatlarına koymuşsundur yanlışlıkla ve bu sebeple /movetonpc çalışmıyordur ya da World ID farklı olabilir onu da kontrol etmelisin.

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Ya kapalı olan bir region kordinatlarına koymuşsundur yanlışlıkla ve bu sebeple /movetonpc çalışmıyordur ya da World ID farklı olabilir onu da kontrol etmelisin.
Jangan'a ekledim ve jangan'da açık mapler arasında World ID farklı olabilir derken

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Tab_RefHive içerisinden World ID kaç olduğuna bak.
unknown.png

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,049
Ödül Puanları
93
Npc yi sadece databaseye eklediyseniz npc görünmez..
Mediapk2 yede gecirmeniz gereki
Charecterdata_45000 i kontrol etmenizde fayda var..

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Npc yi sadece databaseye eklediyseniz npc görünmez..
Mediapk2 yede gecirmeniz gereki
Charecterdata_45000 i kontrol etmenizde fayda var..
Evet sorun bununla alakalıymış db'to media yaptığım zaman bunun içinde kini yanlış atıyormuş yorumun için teşekkür ederim sorun giderildi

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Gülsem mi ağlasam mı bilemedim, sevindim sorunu çözebildiğine 🤦‍♂️
Sorun şöyle söyliyim npc programı çıkartığı zaman sorunlu çıkartıyordu sorun onun ile alakalıymış tekrardan program ayarlarını yapıp denediğim zaman Charecterdata_45000 düzgün çıkarttı ondan önce orda npc kodu yerine başka bir şey yazıyordu yani o yüzden kafam karışmış bir anlık dalgınlık ve gün boyu yorgunluğun verdiği hata diyelim ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.