Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Vsroda Npc Max alim sayisi duzenleme

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar npcden hp mp recovery kit vs alirken max 500 tane max 1000 tane alinabiliyor. cantadada max 500 tane tek slota koyulabiliyor 1000 tane koyulabiliyor(npcdekininin aynisi) bu sayiyi nasil arttirabilirim manuel olarak? sqlden duzenleme yapmak gerekiyo ama hangi tablonun hangi kisminda bilen var mi? gerekli duzenlemeyi yapmak istiyorum.

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Buradaki Queryde SET MaxStack = kısmını düzenleyip okutun ve sonra bütün itemdataxxx txtlerini dbtomedia ile çıktı alıp patch edin..
Restarttan sonra ayarladığınız oranda stackleriniz olacak.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
direkt olarak sqlden duzenleyemez miyiz aceba?🤔

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Konuları iyi okuyun gençler ; _RefScrapOfPackageItem tablosunu açıp ilgili kodun datasına stack belirlersen oyuncu almak istediğinde belirtliiğin data stack'i ile alır.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Konuları iyi okuyun gençler ; _RefScrapOfPackageItem tablosunu açıp ilgili kodun datasına stack belirlersen oyuncu almak istediğinde belirtliiğin data stack'i ile alır.
O şekilde Max stack kaçsa o kadar paket almış olmaz mı? Yani stack 500 ise, oyuncu 5 tane alırsa 5 tane 500 lük pot alacak.
@muslum1111 konuya açıklık getirir misin lütfen.
1 pot çektiğinde atıyorum 1000 lik paket mi gelecek??
Yoksa 1 pakette 1000 adet ya da daha fazlası mi olsun istiyorsun?

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
O şekilde Max stack kaçsa o kadar paket almış olmaz mı? Yani stack 500 ise, oyuncu 5 tane alırsa 5 tane 500 lük pot alacak.
@muslum1111 konuya açıklık getirir misin lütfen.
1 pot çektiğinde atıyorum 1000 lik paket mi gelecek??
Yoksa 1 pakette 1000 adet ya da daha fazlası mi olsun istiyorsun?
1 paket aldigimda ornegin 1×1000 adet hp gelmesini veya 10000 ayarlarsam 1x10bin adet hp olarak gelmesini istiyorum. envanterde de tek slotta 10bin olarak durmasini istiyorum yani. ben suan misal recovery kit aliyorum pet icin 500 500 aliyor envanterdede 500 500 duruyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

o
RefObjItem üzerinde Maxstack hücresi.
Query de zaten manuel yapacağınız işi kısa yoldan yapıyor .
zaman txtlerde dbtomedia islem yapmaya gerek yok direkt sqlden yaptigimiz ayarlamalari kullanmasi gerekir serverda yanlis mi biliyorum yani patch attirmaya gerek yok bu soyledigine gore degil mi? cunki ben tumunde bunu istemiyorum sadece bazi itemlerde bu sayiyi arttirmak istiyorum kendi belirleyecegim miktarda

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
@muslum1111 > Diyelim bir itemin Stack'ı 1000 fakat npcden aldığında 50 şer adet 50 şer adet Envanterine aktarıyorsa şayet.
ve sende bunu oyuncu 50,50 değilde bir almadan 1000 adet gelsin istiyorsan
_RefScrapOfPackageItem tablosunu açıp ilgili kodun datasına 1000 yazıp patch atarsan oyuncu buna tek tıklamada yeterli miktarda goldu , coini yada silki var ise alabilir.
Ama yok ben npcden itemi 50,50,50 alsamda benim envanterimde sürekli üst üst binmeden envanterimi dolduruyor yer kaplıyor diyorsan şayet
Bu sefer O itemin Link kodunu _Refobjİtem tablosunda bul , bulduğun ID'yi Maxstack'ını 1000 yada daha üstü ayarlamak istiyorsan ayarlayabilirsin.
Tamam mı ?

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
tmmdir hocam ikinizinde soyledigi ayni sey zaten belki ben anlatmak istedigimi eksik anlattim o yuzden karisiklik oldu. Anlamadigim sey bunlari sqlden duzenledim okey ardindan patch atabilmem icin dosyalar gerekecek ben txtleri tekrar patchledigimde eski haline donmez mi? @DragonSlayer @SQL

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Dönmez Db işlev media ise sadece bir görünümdür Dbde yap birdaha geriye dönmez merak etme =)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.