Duyuru 💛 vSroEventBot | 12 Ayrı Sorunsuz Etkinlik | %100 Özelleştirilebilir Notice|Pm Sistemi ve daha fazlası

31 Mar 2019
42
8
26
Ankara
Ben oyuncu sayısını sormadım, memory leak varmı yokmu diye sordum. Oyuncu sayısıyla event botunun bir ilgisi yokki. Filter değil bu sonuçta. :D

Her saniye başında sql de tablo kontrolü yapan programların ortak bir sorunudur bu. O yüzden sormuştum.

Promaker

C#,SQL,ADOBE Serisi Geliştirici
.
.
7 Ara 2018
128
43
Ev
Web Sitesi
Ben oyuncu sayısını sormadım, memory leak varmı yokmu diye sordum. Oyuncu sayısıyla event botunun bir ilgisi yokki. Filter değil bu sonuçta. :D

Her saniye başında sql de tablo kontrolü yapan programların ortak bir sorunudur bu. O yüzden sormuştum.
Sorun aslında sizin nasıl anlamak istediğinizle alakalı, diyorum ki 1 ay test edildi bana diyosunuz ki banane 900 oyuncudan guardmı vesayre mi. Program altyapısı sizin mantığınızla değil benim yaptıgım mantıkla algoritma ile çalışıyor.
Siz uygulamanızdaki dispose larınızı stabil seviyeye cıkartamıyorsanız sizin yazılım ile alakalı daha almanız gereken çok yol var demektir.

31 Mar 2019
42
8
26
Ankara
Kendi uygulamam var veya sorun yaşıyorum mu dedim? Daha bir soruya bile düzgün şekilde karşılık veremeyip, havalara giriyorsunuz. Neyse

Etiketler
event eventbot eventbott eventler pvp pvpsro sro vsro vsropvp
Üst Alt