Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Ü

Üye silindi 1104

tuna konuya fiyat bilgilendirmesi yaparsan daha cok ilgi ceker bence ?
gunde-ortalama-250-tl-kazandiracak-10-super-is-modeli.jpg

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Memory leak sorunu varmı, test edildi mi?

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ben oyuncu sayısını sormadım, memory leak varmı yokmu diye sordum. Oyuncu sayısıyla event botunun bir ilgisi yokki. Filter değil bu sonuçta. :D

Her saniye başında sql de tablo kontrolü yapan programların ortak bir sorunudur bu. O yüzden sormuştum.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Ben oyuncu sayısını sormadım, memory leak varmı yokmu diye sordum. Oyuncu sayısıyla event botunun bir ilgisi yokki. Filter değil bu sonuçta. :D

Her saniye başında sql de tablo kontrolü yapan programların ortak bir sorunudur bu. O yüzden sormuştum.
Sorun aslında sizin nasıl anlamak istediğinizle alakalı, diyorum ki 1 ay test edildi bana diyosunuz ki banane 900 oyuncudan guardmı vesayre mi. Program altyapısı sizin mantığınızla değil benim yaptıgım mantıkla algoritma ile çalışıyor.
Siz uygulamanızdaki dispose larınızı stabil seviyeye cıkartamıyorsanız sizin yazılım ile alakalı daha almanız gereken çok yol var demektir.

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Kendi uygulamam var veya sorun yaşıyorum mu dedim? Daha bir soruya bile düzgün şekilde karşılık veremeyip, havalara giriyorsunuz. Neyse

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
260
Ödül Puanları
63
Memory leak sorunu varmı, test edildi mi?
Yapimci programin aktif bir serverda sorunsuz sekilde calistigini konuda belirtmiş. Memory'le alakali herhangi bi sorunuz veya merak ettiginiz bisey varsa bunu kendisine ozelden yazın. Konu satis iceriklidir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.