Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Kendi uygulamam var veya sorun yaşıyorum mu dedim? Daha bir soruya bile düzgün şekilde karşılık veremeyip, havalara giriyorsunuz. Neyse
Yine olayı istediğiniz yerden anladınız. Ben gayet açık şekilde cevap verdiğimi düşünüyorum. Botu bitirip hemen satışa çıkarmalıyım kafasında olsaydım 1.30 ay önce çıkarmış olurdum. Tüm adımları test ede ede tüm ayrıntıları düşünerek ve uygulayarak buralara geldim.
Ben sorun yaşıyorsunuz demedim, fakat yazılıma olan ilginizi biliyorum şurda forumda aktif 40 kişiyiz ve kim nerde ne yapıyor az çok herkes fikir sahibi.
Sorduğunuz soruda ince detay gerektirdiği için bilginiz olduguna inandığım için bu cevabı verdim.
Havaya girmek gibi bir hevesim, durumum da yok ben bunu yapmadan öncede piyasaya bir çok katkıda bulundum ve paylaştıgım ücretsiz survival arena etkinliğini de aktif bir çok oyun kullanıyor.
Ortamı nasıl analiz ettiğimi umarım anlamışsınızdır.

Ü

Üye silindi 1104

Girdiğim her maxsunucu ve gameofis sunucularına senin survival botunu kullanmaktalar eminim bu programınıda herkes kullanacaktır
programa ek özellik olarak boş bir vaktinde multi dil seçeneğini eklersen harika olacaktır bana göre tek eksiği dil seçeneği şuanlık

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Girdiğim her maxsunucu ve gameofis sunucularına senin survival botunu kullanmaktalar eminim bu programınıda herkes kullanacaktır
programa ek özellik olarak boş bir vaktinde multi dil seçeneğini eklersen harika olacaktır bana göre tek eksiği dil seçeneği şuanlık
Botun oyuncular ile kurdugu tüm iletişim yollar %100 özelleştirilebilir durumda. Dediğin gibi birtek arayüzü düzenlemem gerekiyor fakat oda ciddi bir zaman istiyor bota 2 etkinlik (FFA,MADDNES) daha ekledikten sonra 5 ayrı dil seçeneği ile elitepvpers gibi yabancı forumlarda da satışa çıkarıcam.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Harika hazırlanmış bir tanıtım konusu olmuş.

Event bot olarakta bence çok harika bir arayüze sahip, özellikler şuan da bile şahane ama Madness - FFA gibi eventlerde gelirse bence %100 piyasadaki en iyi event botu olacaktır. <3

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Harika hazırlanmış bir tanıtım konusu olmuş.

Event bot olarakta bence çok harika bir arayüze sahip, özellikler şuan da bile şahane ama Madness - FFA gibi eventlerde gelirse bence %100 piyasadaki en iyi event botu olacaktır. <3
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, Burdaki konu aslında daha %100 sizlere yansıtılabilmiş hali değil. Etkinlikleri canlı canlı zaman buldukca dolu oyunlarda video olarak çekip sizlere sunduktan sonra "şaunda bile şahane" fikriniz daha da değişecek :)
Botu 11 etkinlik ile çıkarmamın sebebi aşırı istek olmasıydı.
Şuan Madness etkinliğine başladım max 2 gün içersinde aktif lisansı olan müşterilerimiz güncellemeden ÜCRETSİZ bir şekilde faydalanabilecekler.
Ondan sonra sırasıyla ffa-hpa şeklinde ve bulunulan öneriler arasından şeçim yapılarak her ay en az 2 etkinlik ekleme kaydıyla güncellemelerim devam edecek.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.