Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Ü

Üye silindi 1104

Evet website o'da isteseydiniz demo sürümü puresropanel.com'tan gösterirdim böyle şeylere gerek yok :)
hata verdiğinden dolayı bunu vermiştim link :D

Warning: include(): Failed opening 'pure.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/puresro/public_html/index.php on line 1

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yine olayı istediğiniz yerden anladınız. Ben gayet açık şekilde cevap verdiğimi düşünüyorum. Botu bitirip hemen satışa çıkarmalıyım kafasında olsaydım 1.30 ay önce çıkarmış olurdum. Tüm adımları test ede ede tüm ayrıntıları düşünerek ve uygulayarak buralara geldim.
Ben sorun yaşıyorsunuz demedim, fakat yazılıma olan ilginizi biliyorum şurda forumda aktif 40 kişiyiz ve kim nerde ne yapıyor az çok herkes fikir sahibi.
Sorduğunuz soruda ince detay gerektirdiği için bilginiz olduguna inandığım için bu cevabı verdim.
Havaya girmek gibi bir hevesim, durumum da yok ben bunu yapmadan öncede piyasaya bir çok katkıda bulundum ve paylaştıgım ücretsiz survival arena etkinliğini de aktif bir çok oyun kullanıyor.
Ortamı nasıl analiz ettiğimi umarım anlamışsınızdır.
Önce likle emegine saglık nezaman paylaşımda olacak

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Çalışmalarını beğendiğim bir arkadaşım. Gerçekten gözünüzü kapatıp satın alabilirsiniz.

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Çekemeyen anten taksın bu boş yorum yazanlar bu işi yapamayanlardır allah yoluni açik etsin bol satışlar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.