Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
[REPLYTHANKS,2,3,4]

Site:
1-Öncelikle verdiğim adrese giderek kayıt oluyoruz.Verdiğim siteye kayıt olmak zorunda değilsiniz google de aratırsanız bir çok site göreceksiniz.Kayıt işlemi bittikten sonra sizi böyle bir ekrana yönlendirecek.
2-Siyah ile işaretlediğim alana tıkayacaksınız.

Adsız1.png
3-Web sitenize komut dosyası yükleyin yazısına tıkladıktan sonra sizi böyle bir sayfaya yönlendirecek.Bu sayfada siyah ile işaretlediğim alandaki kodu alıyoruz.
Adsız3.png
4-Kodu web sitemizin dosyaları içerisinde header.php dosyasının <body> etiketini hemen altına yapıştırıyoruz yapıştırıyoruz.Buradaki header.php dosyasını php paneller için örnek verdim dosya uzantısı panele göre değişebilir.

5-Mutlu son .Web sitemize girdiğimizde varsayılan olarak sağ altta chat ikonunu görebilir ve kullanabiliriz.Konuda uygulamanın özelliklerinden bahsetmiyorum ekleme işleminden sonra siteyi karıştırırsanız mobil içinde uygulama gibi bir çok özelliği olduğunu görürsünüz.Verdiğim site ücretli bir sitedir.29 Gün deneme zamanı veriyor.Googlede araştırırsanız ücretsiz olanları bulabilirsiniz.

Adsız4.png
[/REPLYTHANKS]

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Önemli Mevzular :D

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Profil resmine sürekli düşüyorum :ROFLMAO:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.