Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Who ı am ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Tutukla beni memur bey ben yaptım
Bu çok iyiydi. ?

CSRO-R eksik dosyaları da ortaya çıkarsa önü çok açık vsroya yaptığımız her şeyi kolaylıkla csro üzerinde aktif edebiliyoruz. Ayrıca stabillik ve orjinal sisteme yakın olması büyük avantaj oluşturuyor. tek dezavantajı free bot olayı. csro-r files ile benden başka uğraşan kimse yok (türk) bi yabancı grup vardı onlarda benim kadar fix atamadılar bıraktılar.files'ta joymaxın kapattığı magic-pop,winter event gibi özellikler yok onlarıda asm ile geri aktif edebiliriz. sana geçen gün demiştim. THSRO,TWSRO,ECSRO,JSRO için bölüm açalım. daha geniş yelpaze olur.
HDD’yi en kısa sürede tamire göndereceğim.
Bot olayı en büyük eksiği ve halledilmesi gereken en önemli şey.

Bahsi geçen bölümleri sabahtan açmış olacağım. Bu bölümlerle hepimizi sıkı ilgi alaka bekliyor olacak.

@paradise1992 hocamında dediği gibi hep birlikte foruma özel bir pvp server yapıp hem denemeler, geliştirmeler yapıp hemde bunları paylaşabiliriz. ☺️

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Size komik gelebilir ama 1.siniftan beri oynuyorum şuan lise son sınıfım oyunu aşırı özledim diyebilirim sınavdan sonra tam gaz devam :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.