Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Windows 2008 Sanal Sunucuda Server Açtım Kendim Giriyorum. Fakat Başka Bilgisayarlarda Start Gelmiyor.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Herkese Hayırlı Forumlar. Server Açık Bir Şekilde ve İnput Ayarları Versiyon Ayarları Yapılı. Portlarıda Açtım Fakat Bir Türlü Giriş Yapamıyor Karşı Taraf. Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Varsa Sevinirim. Teşekkürler.

Çözüm
Virtualbox sanal sunucuya Windows2008 Serveri yükledikte. port sorununu yapamadık. Porodox ile
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun cözüldü. Loopback yardımıyla manuel ıp ıle

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Herkese Hayırlı Forumlar. Server Açık Bir Şekilde ve İnput Ayarları Versiyon Ayarları Yapılı. Portlarıda Açtım Fakat Bir Türlü Giriş Yapamıyor Karşı Taraf. Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Varsa Sevinirim. Teşekkürler.
Sabit ip hamachi? Karşı taraf hangi yönlendirmeyle giriyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Radmin Vpn İp'si ile server ayarlarını yaptım. Karşı Tarafada İnput server İp ve port bilgilerini verdim. Cliente Entegre etti sadece ama giremiyor işte

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
Radmin Vpn İp'si ile server ayarlarını yaptım. Karşı Tarafada İnput server İp ve port bilgilerini verdim. Cliente Entegre etti sadece ama giremiyor işte
canyouseeme sitesinden oyunu açtığın sunucudan veya pcden portları kontrol et yeşil yanarsa girmemesi için bi sebep yok.

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Sunucumu localmi başlıkda sunucu demişsin modem arayüzünden port açmaya çalışıyorsun nasıl birşey anlamadım. :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Sanal makınaya server kurdum radmin vpn uzerınden :D Sonra sabit ıp yapmaya calısıyorum sımdıde

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
bende hep merak etmisimdir beyler hamachisiz normal pvp serverleri gibi sunucuyu tum oyuncular oynaması için baska ıp lere portu nasıl acıyorlar varmı bunla ılgılı bor konu varsa paylasırsanız sevinirim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.