Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet windows 7 dep sorunu

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaslar windows 7 kullaniyorum dep sorunu yani veri yurutme engelleme de sorun yasiyorum listeye exe ekliyorum uygula tamam deyip ekrani kapatiyorum ekledigim exe nin ordaki tik basilmamis oluyor ne yaptiysam cozemedim biliyorum format at diceksiniz ama formatsiz bu sekilde basina bir olay gelip cozen varsa yardimci olursa sevinirim counter strike harici diger oyunlar dep istiyor haliyle ekleyemedigim icin oynayamiyorum bi el atsaniz iyi forumlar

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
Diğer oyunların dep sebebiyle allak bullak olmasından bıkıp Wmware üzerinden win7 performans sürümü kurmuş ve dosyalarımı orada çalıştırmıştım... 2 senedir / fazladır local işlerimin hepsi o şekilde.. tavsiye ederim ;)

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Wmware ne ise yariyor tam olarak emulator gibi bir seymi :D

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
Sanal sunucu olarak kuruyorsun.
Bi nevi bir sunucu gibi işte.

1660034770931.png

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
dostum isletim sistemim windows 7 ultimate 64 bit buna kurulurmu bu emulator
2 seneyi aşkındır tıkır tıkır çalışıyor. İstediği gereksinim bios üzerinde sanallaştırma teknolojisinin olması. Haricinde en az 8-12 gb arası ram gerekli. Sorunsuz kullanırsın. Normal suınucu gibi farkı yok. Win7 kurarsan çok rahat çalışıyor. Win Server 2012 denedim işlemci 50%lerde.. En iyisi win7 ile.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
2 seneyi aşkındır tıkır tıkır çalışıyor. İstediği gereksinim bios üzerinde sanallaştırma teknolojisinin olması. Haricinde en az 8-12 gb arası ram gerekli. Sorunsuz kullanırsın. Normal suınucu gibi farkı yok. Win7 kurarsan çok rahat çalışıyor. Win Server 2012 denedim işlemci 50%lerde.. En iyisi win7 ile.

dostum bana link atarmisin benim isletim sistemim windows 7 sitesinden indirdim sisteminiz desteklemiyor diyor sendekinin link i varsa eski surum olsa da olur

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
Bi
dostum bana link atarmisin benim isletim sistemim windows 7 sitesinden indirdim sisteminiz desteklemiyor diyor sendekinin link i varsa eski surum olsa da olur
Tabi link atarım fakat sisteminiz desteklemiyor demişse sanallaştırma teknolojin olmayabilir. Bios üzerinden bakar mısın lütfen? Virtualisation yazabilir ingilizce olarak. O teknoloji yoksa çalışmaz daha önce bi arkadaşa da kuramadık bu sebeple.

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Selam hocam iş yerinde bende windows 7 kullanıyorum. Üst kısımdaki butona tıkladım. Ve bu bilgisayarda Silkroad private serverler ve SilkroadTR de oynuyorum. Herhangi bir sorun ve problem yaşamadım. Ama senin ne durumda olduğunu bilemem.

1660209996622.png

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bi

Tabi link atarım fakat sisteminiz desteklemiyor demişse sanallaştırma teknolojin olmayabilir. Bios üzerinden bakar mısın lütfen? Virtualisation yazabilir ingilizce olarak. O teknoloji yoksa çalışmaz daha önce bi arkadaşa da kuramadık bu sebeple.

benim bios da wirtual teknoloji destekliyor simdi programla test ettim kapaliymis
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Selam hocam iş yerinde bende windows 7 kullanıyorum. Üst kısımdaki butona tıkladım. Ve bu bilgisayarda Silkroad private serverler ve SilkroadTR de oynuyorum. Herhangi bir sorun ve problem yaşamadım. Ama senin ne durumda olduğunu bilemem.

Ekli dosyayı görüntüle 14071

dostum bende dep calisiyor lakin soyle bir sorun var local sunucumu kurdum filesleri ekledim sorun yok lakin client teki replacer sro client sro launcher exe yi ekliyorum uygula tamam diyorum kapatip tekrar aciyorum eklenmis lakin kutucukta tik isareti olmuyor digerlerinde tik var ama ekledigim client exelerdeki tik isareti kaldirilmis oluyor onu cozsem sorunum ortadan kalkacak

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.