Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü World ID değiştirme

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selamun Aleykum Arkadaslar Survival ve Madness Arena Ayarlarımın Default World ID 1 bu şekilde killcounter süre sayaç ekledigim zaman Katılmayan kişilerdede görünüyor
survival ve madnessın regionunu nasıl değiştirebilirim veya killcounter ve sayaç a birşeyler yapabilirmiyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
_RefGame_World 'ten yeni WorldID tanımlayacaksın.
Survival'ın regionlarını da _RefInstance_World_Region tablosunda yeniden regionları girerek, yazmış olduğun WorldID'leri tanımlayacaksın.

Sonra da counter'ın çalıştığı WorldID'yi, survival'a verdiğinle değiştireceksin ve sadece Survival'de pencere gözükecek

Oyla 0

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Söylediğin gibi yeniden ekledim Ama Gameserver crash oldu kapanıyor direk

Eklentileri bu şekilde yaptım

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
World'e bir config girmene gerek yok, orada bir kural taşıyıcı bulunmuyor. xxx yapman gerekli ve 3. column'da ki 1 değerini 0 yapman gerekli.

Oyla 0

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Düzenledim sorun yeni eklemiş oldugum World ID yi Survivale 103 yazdıgım zaman Gameserver kapanıyor.

Oyla 0

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Survival'a ait diğer region'lara ne yazıyorsunuz?
103 25328
1 25328

Şeklinde bulunuyor mu? Ve eklediğiniz WorldID farklı yerlerde kullanılıyor mu? Kontrol edin bunnları.
Survival'in RefRegion'da bulunan tüm Region'larını World_Region'a aynı WorldID ile eklemeniz gerekli.

Oyla 0

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Yeni world ıd yapamadım bende Gmroom'un World IDsi olan 91i survival'e ekleyip durumu böyle düzelttim Gmroom'u kullanmıyorum zaten KillCounter ve Sayaç'da düzeldi Vermiş Olduğunuz Mantık İçinde Çok Teşekkür Ederim Sieger

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.