Duyuru www.vsropanel.com

bardo41

.
.
Alınan Beğeni
52
vSRO [TL]
0
Süleyman ekinci tarafından tasarlanmış ve 3 dil seçeneğine sahip paywent ******** ödeme seçeniği ile geliştirilmiş gelişmiş admin paneli ile Tek fiyata tüm modelleri kullanma zevkini kaçırmayın.
Detaylı bilgiler için

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
769
vSRO [TL]
0
İceriği tamamen farklı hocam
Kullanıcı panelini inceledim pure panel kadar fonksiyonu olmadığını görüyorum.Açıkçası ben uğraşmışken temayı da kendime özgü bir şey yapardım.Temayı beğendiniz kullandınız diyeceğim temanın hiçte çekici bir tarafı da yok :D

bardo41

.
.
Alınan Beğeni
52
vSRO [TL]
0
Kullanıcı panelini inceledim pure panel kadar fonksiyonu olmadığını görüyorum.Açıkçası ben uğraşmışken temayı da kendime özgü bir şey yapardım.Temayı beğendiniz kullandınız diyeceğim temanın hiçte çekici bir tarafı da yok :D
Kendi şahsımıza ayit temalar çok yakında gelicek hazır temalardı onun için kullandık

bardo41

.
.
Alınan Beğeni
52
vSRO [TL]
0
Ve şöyle güzel bi yönümüz daha var panel aldınız kurdunuz yeni bi tema geldi onu kurup admin panelden lisans kodunu değiştirip yeni temayıda kullanmak mevcut anlicanız 1 kere ücret verip istediğiniz temayı kullanma olanağı sunuyoruz ve ödeme sistemi Paywant olduğu için paywant ın yeni düzenlediği f8 kanpanyasındanda yararlana biliyorlar

Üst Alt