Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Xiaomi Mi Airdots Earbuds TWS Bluetooth 5.0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Merhabalar arkadaşlar,

İşim nedeniyle gün içerisinde sık sık telefon görüşmeleri yapmaktayım, Iphone 8 Plus kullanıyorum ve takdir edersiniz ki cebe sok çıkart bir dert.
Elde tutayım desen yine biraz kaba bir telefon olduğundan, arayan müşterilerimde sağ olsun dakikalarca kapatmak bilmediğinden görüşmeler bana eziyet oluyor.
Ben de hal böyleyken kablosuz kulaklık arayışına girdim. AirPods'u inceledim genel de ancak fiyatlar çok uçuk 2kTL yakın paraya ancak bir AirPods alabiliyorsunuz. Bir kulaklığa, bir telefon parası vermek nedir? :D

Tam vazgeçmiştim ki, N11'de Xiaomi Mi Airdots Earbuds TWS Bluetooth 5.0 modelini gördüm. Fiyat gayet uygun 180 TL, yorumları inceledim 1200+ kişi yorum yapmış. 100'ü eleştiri ve - yönlerini belirtmiş, geri kalanı hep olumlu.

Merak ettiğim bizden kullanan veya bu tarz bir kulaklık f/p ürünü tavsiye edebilecek var mı?

xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-50-kablosuz-kulaklik-siyah__1258007286048848.jpg

Kendilerini sipariş geçmiş bulundum, yarın elimde olacak ve bende + ve - gördüğüm yönlerini yazacağım mutlaka. :)

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
iOS sistemine yabancıyımdır ürün hakkında bilgi veremem lakin n11 de 11 ayda özellikle nisan 11 'de çok havalı indirimler oluyor :D biraz bekle bence :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
iOS sistemine yabancıyımdır ürün hakkında bilgi veremem lakin n11 de 11 ayda özellikle nisan 11 'de çok havalı indirimler oluyor :D biraz bekle bence :D
Bunu bir kullanayım bakalım, gerekirse airpods ‘a bir telefon parası gömeceğiz. ?

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
millet genelde pil ömrü ve ses kalitesi ile ilgileniyo.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Bunu önermem mikrofonu yukarıda kaldığı için sesi iyi iletmiyor benden tavsiye ?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Xiaomi'nin kulaklıklar hem kozmetik, hem kullanış hemde ses frekansları açısından gayet iyi.
Emin ol kullandığında tıkaçlarından, duruşundan, kozmetiğinden aşırı derece de memnun kalacaksın.

Kullanan biri değilim ama xiaomi'nin andorid kulaklığını 3 senedir kullanıyorum. Gayet güzel.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Xiaomi'nin kulaklıklar hem kozmetik, hem kullanış hemde ses frekansları açısından gayet iyi.
Emin ol kullandığında tıkaçlarından, duruşundan, kozmetiğinden aşırı derece de memnun kalacaksın.

Kullanan biri değilim ama xiaomi'nin andorid kulaklığını 3 senedir kullanıyorum. Gayet güzel.
Şimdi elime ulaştı, 1.5 saat şarj etmem gerekecek ardından mutlaka yorumumu yazacağım konuya alacak arkadaşlara bilgi olsun. ☺️

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.