Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Xyz Bulup Spawn Ayarlayama(GM Komut)

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Merhabalar. Oyun içinde GM Komutu kullanarak charın region xyz koordinatlarını silkroad klasörüne txt halinde aktardığını öğrendim.
Bu komutu kullanarak char ile sürekli gir çık yapmadan xyz bulup mob,unique,npc,teleport vs. kolayca ekleme yapabiliz.
Komutumuz ise /addrallypoint
Örnek olarak Dimensional Desert haritasını kullandım.
Hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz yapabilirsiniz. İyi forumlar.​

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Onaylandı! Bilmeyen GM'lerin işine her türlü yarar :)

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Çoğu kişi istiyor ki armut piş ağzıma düş. Birçok kişi şuan bu haritanın mob spawn tabloları olmadığı için kullanmak istemiyor ama birçok haritadan daha güzel ve takılma sorunu yok(Ağaç taş vs.) Bu kodu kullanarak rahatça mob spawnları eklenebilir.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Çoğu kişi istiyor ki armut piş ağzıma düş. Birçok kişi şuan bu haritanın mob spawn tabloları olmadığı için kullanmak istemiyor ama birçok haritadan daha güzel ve takılma sorunu yok(Ağaç taş vs.) Bu kodu kullanarak rahatça mob spawnları eklenebilir.
Aslında çok kolay zaten kendi spawn noktalarını koymak yeter ki noktaları bilmek lazım onu da zaten bu GM komutuyla bulabilirler :D Biraz da emek harcansın ^^

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
Paylaşım için teşekkür ederiz. Yeni başlayan GM dostlarımız için ideal bir anlatım olmuş tekrardan elinize sağlık

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
yararlı bır konu elıne saglık ıkı saat database gır char xyz ara vs vs yorar adamı bu daha basıt mantıklı

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.