Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet Yakında Forza Cam'ı açıyorum, taşınma süreci vb.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Elite
Developer
Alınan Beğeni
1,129
Ödül Puanları
93
Hakkında Hayırlısı olsun.

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
ALLAH utandırmasın herkesin hakkında hayırlısı inşallah 🙏

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
Bu zanaat herkesin yapabileceği bir iş değil. Bu kadar tecrübe birikimi ile bildiğin ve sevdiğin bir işi kendi adına yapacaksan en doğru kararı almışsın demektir. İşlerinde azami kolaylıklar, başarılar ve bol kazançlar dilerim. ❤️

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,601
Ödül Puanları
605
Hakkında Hayırlısı olsun.
Teşekkür ettim. :)
ALLAH utandırmasın herkesin hakkında hayırlısı inşallah 🙏
Allah razı olsun hacım. :)
Bu zanaat herkesin yapabileceği bir iş değil. Bu kadar tecrübe birikimi ile bildiğin ve sevdiğin bir işi kendi adına yapacaksan en doğru kararı almışsın demektir. İşlerinde azami kolaylıklar, başarılar ve bol kazançlar dilerim. ❤️
Güzel dileklerin ve yazıların için çok çok teşekkür ederim, Allah razı olsun abi. :)

Alınan Beğeni
549
Ödül Puanları
93
Hayırlı olsun Allah yardımcınız olsun hayirli bereketli işler dilerim

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Öncelikle herkese merhabalar,

Malum yaklaşık 4-5 aydır epeyce uzak kaldım buralardan. Görünen o ki bir süre daha uzak kalacağız.

Geçtiğimiz senenin sonlarında 15 senedir çalıştığım şirketten ayrıldım. Bu şirkette Cam Sektörü ve Cam İşleme makinelerinin bir çoğu hakkında, başka hiç bir yerde öğrenemeyeceğim bilgiler öğrendim diyebilirim. Kendimi 15 senedir burada geliştirdim ve iş verenim, kendime bu hayatta örnek alacağım tek kişinin sonuna kadar rızasını alarak ayrılma kararı verdim. Başka bir yerde çalışmak gibi bir düşüncem hiç olmadı, eğer patronum izin vermese kendi yerimi bile açmaz, rızasını beklerdim.

Ayrıldıktan sonra 2-3 hafta biraz kafa dinledim, sonra aile birlikte başından beri düşündüğümüz Cam işleme üzerine bir iş yeri açma planını devreye aldık. İlk başta şirket için dükkan bulalım derken İstanbul'da 200-300m2 bizim işimize uyacak yerlerin 20.000 TL kiradan başladığını gördük. Sonra 70m2 işimize çokta yaramayacak maximum 1-2 makine sokabileceğimiz bayrampaşa da ki yerimizi tuttuk. Şirket açılışı, makine siparişleri, makine bakma vb. derken Bursa'ya geldik, bir kaç tanıdığımızın İnegöl'de mobilya firmaları var. Buraya gelin, bu işi burada yapın vb. derlerken aklımıza yattı...

Bursa'da yer bulduk henüz hâlâ yapılıyor 1250 m2 tam işimize göre, düz ayak. 7mt tavan. :) İstanbul'a göre kirası gerçekten çok çok ucuz.
1-2 makine düşünürken, toplam 8 makine siparişi geçtik. (16mayıs-24mayıs'ta yerli siparişler, haziran 10-11 gibi Çin menşeili makineler gelecek)
İnşAllah, her şey düşündüğümüz ve hesap ettiğimiz gibi giderse hedeflerimiz büyük ve tabii ki vsro.org hiç bir zaman unutulmayacak.(Burası için de yeni planlar devreye alacağız inşallah)

Eğer sizlerin de Bursa'da, mobilya - otomotiv - beyaz eşya sektöründe tanıdıklarınız varsa iş için haberleşebiliriz. :)

Mevcut makine parkurumuz ile yapacağımız işler şu şekilde olacak;

, , ,
, , , , ,
, , , ,
, ,

Yukarıya ekledim, linklemede yaptım. :) Bunların yanı sıra ve satışımızda perakende olarak olacaktır.

Şuan 3 gün evvel Bursa'ya yerleştim. 2-3 ay kadar daha işlerim yoğun olacak, inşAllah ondan sonrasında eskisi kadar çok aktif olamasam da düzene sokmak amaçlı günde en az 3-4 saat buralarda aktif olacağım... Gün arasında sürekli bakıyorum foruma zaten. İyi dilekleriniz benimle olsun. :)
Hayırlı olsun harika bir haber mutlu oldum vallahi çok senin adına :)

sana güzel bir exhange server laızm eposta sunucusu artık :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.