Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Yardım Konuları

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,923
Ödül Puanları
113
🔴 Herkese Merhaba 🔴

💢 Forum İçerisinde #YARDIM Konusu Açan Arkadaşlar Konunuzun İçindeki Problem Çözüme Ulaşmadıysa Lütfen Onu Göz Önüne Çıkarmak İçin Bir Kaç Yorum Yazınız. Çünkü Geçen Yardım Bölümüne Bakarken Mayıs Ayından Kalma Yardım Konusuyla Karşılaştım. Konuyu Açan Arkadaşta Konunun Çözüme Ulaştığına Veya Ulaşmadığına Dair Herhangi Bir Şey Yazmamış.

🟡 Kısa Ve Öz Sorununuz Çözüme Ulaştıysa Ya da Ulaşmadıysa Yorumlarda Belirtiniz.

🟠 Böylece Sorunlarınız Daha Çabuk Giderileceğini Düşünüyorum.

✔ Herkese İyi Forumlar , Aleriya ✔

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,923
Ödül Puanları
113
Yardım Konusu Açan Arkadaşlar Lütfen Yukarıda Belirttiğim Gibi Sıkıntınız Halledildi İse Yorumlarda Lütfen Belirtiniz.

Friends who open the thread of help, please, If your problem is solved, please state in the comments.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Valla geri dönüş yapmayanların konusunu çöpe atıcam artık giden gelmiyor isterlerse yetkimi alsınlar

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,923
Ödül Puanları
113
Valla geri dönüş yapmayanların konusunu çöpe atıcam artık giden gelmiyor isterlerse yetkimi alsınlar
Bende Özellikle Yorum Atıyorum Konu Altlarına Cevap Gelmezse 24 Saat İçinde Bende Çözümlendi Olarak Yapıcam Yorumlarada Geri Dönüş Yaparsa Konuyu Açan Kişi Tekrar Yardım Konusu Olarak Değiştirecem.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Bende Özellikle Yorum Atıyorum Konu Altlarına Cevap Gelmezse 24 Saat İçinde Bende Çözümlendi Olarak Yapıcam Yorumlarada Geri Dönüş Yaparsa Konuyu Açan Kişi Tekrar Yardım Konusu Olarak Değiştirecem.
Hiç cevap gelmezse bu sefer çözüldü olarak kalacak. Ota .oka konu açılıyor hepsini hafızada tutmak mümkün değil çöplük olmuş oluyor. Sonradan gelenler çözümsüz konularla karşılaşıcak.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,923
Ödül Puanları
113
Bakalım Duruma Göre Artık :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.