Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Yardım

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
30.000 kişiyi buldun diyelim farz-ı misal. Hadi sunucuyuda ayarladın 3-5 neyse. Trafic masrafını ne yapıcan ? ???

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
30.000 kişiyi buldun diyelim farz-ı misal. Hadi sunucuyuda ayarladın 3-5 neyse. Trafic masrafını ne yapıcan ? ???
Aşama aşama işte bu gün PC nasıl olur yarın data hata verdi diğer gün bot hata verdi yardım beşer işi şaşa bilir önemli olan başlamak ???

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
şimdi matematik kurallarına donmeye başladın
ama asıl sorulması gereken konuyu ben sorayım
neden 30 bin kişi bu kitleye silkroad bile girememişken
Silkroad online ilk kurulduğu dönemlerden sonra 30 server kurdu her biri 3.5 bin kapasiteli ve bu sebepten dolayı preminyum lar oyuna erken girmek kolaylaştı ?

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
Aşama aşama işte bu gün PC nasıl olur yarın data hata verdi diğer gün bot hata verdi yardım beşer işi şaşa bilir önemli olan başlamak ???
Bak bu forumun Yönetimi sunucu tedarik ediyo isteyene. Ufak bi sunucu kirala yavaş yavaş kademe kademe ilerle. Ama o bilgisayar işini unut?

Alınan Beğeni
118
Ödül Puanları
43
Silkroad online ilk kurulduğu dönemlerden sonra 30 server kurdu her biri 3.5 bin kapasiteli ve bu sebepten dolayı preminyum lar oyuna erken girmek kolaylaştı ?
sen yinede inanma 3500 kişik server olayına biz oyle sanıyorduk preler alıyorduk
nereye kadar dosyalar elimeze düşene kadar ama suna emin ol asla 30 bin kitleye ulaşamadı

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Sunucu işi yapmayacaksınız, sunucu almanız bence de beyhude olacaktır. :)

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
sen yinede inanma 3500 kişik server olayına biz oyle sanıyorduk preler alıyorduk
nereye kadar dosyalar elimeze düşene kadar ama suna emin ol asla 30 bin kitleye ulaşamadı
Şiiiittttt fazla o kunuya girmeyelim GM Lee kendi boylarını oyna kokuyolardı silk golf satanlar vb. Kendime örnek alman gerekenler var kendi kendimi motive ediyorum diyelim ????

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.