Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Yardim

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar Resimde Goruldugu gibi Benim PC de 120 GB SSD bulunmakta ve her dakika kendi kendine dolmaktadir bunu nasil coze bilirim pc de anti virus programi vardir trojan vs olmasi imkansizdir bilen biri yardimci olsa cozemedim bir turlu 2 aydir boyle 112.png

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar Resimde Goruldugu gibi Benim PC de 120 GB SSD bulunmakta ve her dakika kendi kendine dolmaktadir bunu nasil coze bilirim pc de anti virus programi vardir trojan vs olmasi imkansizdir bilen biri yardimci olsa cozemedim bir turlu 2 aydir boyle Ekli dosyayı görüntüle 10517

Güzel söylemişsin doluyor fakat ne ile doluyor onu belirtmemişsin ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
Anti güncel değil de acaba bi worm falan mı girdi diye düşündüm.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Arkadaslar Resimde Goruldugu gibi Benim PC de 120 GB SSD bulunmakta ve her dakika kendi kendine dolmaktadir bunu nasil coze bilirim pc de anti virus programi vardir trojan vs olmasi imkansizdir bilen biri yardimci olsa cozemedim bir turlu 2 aydir boyle Ekli dosyayı görüntüle 10517
Virüsle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum, kesin sonuç için malwarebytes ile komple bir tarama yapmanızı kesinlikle öneririm.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Virüsle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum, kesin sonuç için malwarebytes ile komple bir tarama yapmanızı kesinlikle öneririm.

hemen taramasini yapacam lakin malwarebayte programi esetnod32 yi virus diye algilayip dosyalarini silmese bagri bilirsiniz butun anti virus programlari rakiplerini virus diye algilayip siliyor :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
hemen taramasini yapacam lakin malwarebayte programi esetnod32 yi virus diye algilayip dosyalarini silmese bagri bilirsiniz butun anti virus programlari rakiplerini virus diye algilayip siliyor :D
malywarebytes ile eset aynı bilgisayarımda kurulu olduğu zamanlar oldu. Malyware hiç bir şeyi kaçırmıyor, eset'den daha çok güveniyorum. Eset'i hiç bir zaman silmedi. :)

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
SQL yüklü ise MDF ve ldf dosyalarının zamanla sismesindende olabilir ona da dikkat et

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
SQL yüklü ise MDF ve ldf dosyalarının zamanla sismesindende olabilir ona da dikkat et

dostum aynn dogru diyorsun WizTree diye bir program var onu indirip kurdum buyuk dosya boyutlarini buluyor bu sql ldf dosyalari 4 gb ve uzeri bunu nasil duzelticez bilgin varmi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Spare suanda pc de C de dosya boyutu yuksek olan dosya SQL server la alakali bunlar silinmiyor yada tasinmiyor burdaki resmde oldugu gibi wiztree.png

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
dostum aynn dogru diyorsun WizTree diye bir program var onu indirip kurdum buyuk dosya boyutlarini buluyor bu sql ldf dosyalari 4 gb ve uzeri bunu nasil duzelticez bilgin varmi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Spare suanda pc de C de dosya boyutu yuksek olan dosya SQL server la alakali bunlar silinmiyor yada tasinmiyor burdaki resmde oldugu gibi Ekli dosyayı görüntüle 10527

USE
[SRO_VT_SHARD]
GO
DBCC
SHRINKDATABASE(N'SRO_VT_SHARD')
GO

Bu kodu kullan fakat yedek almayı unutma

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.