Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Yardımcı program

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
Merhaba Server yönetim programı yardımcı program çalışmıyor team kursam bakabilecek varmı birde tools tan uniq dakikası ve Drop rate VS ayarlayınca oyun içine direk işlermi veya g.server e reset mi atmak gerek?

Ü

Üye silindi 3096

Merhaba Server yönetim programı yardımcı program çalışmıyor team kursam bakabilecek varmı birde tools tan uniq dakikası ve Drop rate VS ayarlayınca oyun içine direk işlermi veya g.server e reset mi atmak gerek?
full resetle filesi tabiki sureleri degistirince gs resetlemen gerekiyor etki etmesi icin.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

kurduğun programı çalıştıramadım başka bi program kurdum çalıştı birde ekran acayip küçük sanki telefon ekranına bağlanıyorum gibi
250x250 gibi başka bir program indirip sql ayarları girme yeri vardı girdim çalıştı programda istediği program çalışmadı

Oyla 0
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
Yardımcı program ile işlem yapmak pek sağlıklı olmuyor onun yerine yapacağınız işlemi forumda arayıp bulursunuz forumda her türlü yardım konuları mevcut %100 oranında hepsi çözülmüş
Yardımcı program çalışsın şimdilik, ben her türlü riski alıyorum cfg gibi bişey yapılacakmış/lazımmış @EfsaneSro öyle dedi baktı şimdi 10 15 dk uğraştı yapamadık çalışmadı

Oyla 0
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
kurduğun programı çalıştıramadım başka bi program kurdum çalıştı birde ekran acayip küçük sanki telefon ekranına bağlanıyorum gibi
250x250 gibi başka bir program indirip sql ayarları girme yeri vardı girdim çalıştı programda istediği program çalışmadı
Mobildeyim ondandır k.bkma bu program da tek tuşla acc log shard temizleme rate ayar VS var ondan bunu kullanmak istedim

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Yardımcı program çalışsın şimdilik, ben her türlü riski alıyorum cfg gibi bişey yapılacakmış/lazımmış @EfsaneSro öyle dedi baktı şimdi 10 15 dk uğraştı yapamadık çalışmadı
Bende bitane program vardı baya özellikli bişeydi onu bulamıyorum bulursam atarım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.