Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Yedeğe döndükten sonra Client versiyon

Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar Deneme yaptığım veritabanıyla uyuşan 1.187 Versiyonlu clientti clienti ve veritabanını yedek aldım, başka bi db denemek için. Denemek istediğim DB client versiyonu 1.257.
Eski kendime ait olan yedekleri tekrar restore ettiğimde patch internal gene 1.257 kalıyor ve eski clientim(1.187) olan patch atmıyor ipinput ile versiyonu 257 ye çekince sorunsuz giriş yapıyor fakat bu seferde patch atmadığı için DB de ekli olan clientte olmayan şeyler yüzünden dc yiyorum nasıl çözebilirim ?

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar Deneme yaptığım veritabanıyla uyuşan 1.187 Versiyonlu clientti clienti ve veritabanını yedek aldım, başka bi db denemek için. Denemek istediğim DB client versiyonu 1.257.
Eski kendime ait olan yedekleri tekrar restore ettiğimde patch internal gene 1.257 kalıyor ve eski clientim(1.187) olan patch atmıyor ipinput ile versiyonu 257 ye çekince sorunsuz giriş yapıyor fakat bu seferde patch atmadığı için DB de ekli olan clientte olmayan şeyler yüzünden dc yiyorum nasıl çözebilirim ?
Hocam ben yazılandan pek bir şey anlamadım :giggle:

Oyla 0
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Harbiden okuyunca bende anlamadım beynim sulandı herhalde gene o_Oo_O Client versiyonu uyuşmuyo patch atmıyor Patch has failded eror code 3 hatası alıyorumda çözümü nedir :D İPİnput ile versiyonu ileri çekmeyi denedim oyuna giriyor fakat patch atılmadığı için eksik dosyalardan crash yiyorum

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Harbiden okuyunca bende anlamadım beynim sulandı herhalde gene o_Oo_O Client versiyonu uyuşmuyo patch atmıyor Patch has failded eror code 3 hatası alıyorumda çözümü nedir :D İPİnput ile versiyonu ileri çekmeyi denedim oyuna giriyor fakat patch atılmadığı için eksik dosyalardan crash yiyorum
Db to media ile deneyeceksin yedek alırken mediayı almadın mı ?

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Manuel olarak pk2 çıkarıcı ile mediayı tamamen çıkarıp filese atsam problem düzelirmi ?
Filese mediayı nıye atıyorsun.Media varsa cliente at yoksa db to media ile txt leri çıkart patch at.Sen olayı baştan yazarsan anlaşabiliriz :rolleyes: :LOL:

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Yedek Account dbsini de restore etmelisin :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.