Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Yeni BSR ler ekleme..

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
955
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar oyunda bazı bölgelere yeni BSR eklemek istiyorum fakat bunları bir npc olarak getirdim yani üstüne tıkladığında sayfa açılıyor..
Bu Şekilde Taşların Sadece BSR sini (üzerine tıklanmayacak..) getirme gbi bir ihtimal varmı ?

Screenshot_4.png

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
[QUOTE = "predatorZ, post: 34601, membro: 1905"]
Você pode fazer isso com o editor de mapas
[/ CITAÇÕES]
editor de mapas pls bro dowlod
O que outras pessoas estão dizendo

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar oyunda bazı bölgelere yeni BSR eklemek istiyorum fakat bunları bir npc olarak getirdim yani üstüne tıkladığında sayfa açılıyor..
Bu Şekilde Taşların Sadece BSR sini (üzerine tıklanmayacak..) getirme gbi bir ihtimal varmı ?

Ekli dosyayı görüntüle 4418
Bazı bsr ler de tıklanmıyor diye biliyorum test için farklı bir obje eklemiştim masa sandalye gibi

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Oyununuza Eklemek Kolay Fakat Obje icinden geciliyor Bunu kapatmayı bilen Nadir kişiler var :D

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.