Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yeni katilim

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Ben Kenan yaşım 22 çok iyi bi düzeyde bilgim olmasada yeteri kadar bulunmakta bundan sonra yardımcı olabileceğim sorunlarda bana ulaşabilirsiniz veya konunuzu gördüğümde cevap veririm.

Hoşgeldin kenan

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Ben Kenan yaşım 22 çok iyi bi düzeyde bilgim olmasada yeteri kadar bulunmakta bundan sonra yardımcı olabileceğim sorunlarda bana ulaşabilirsiniz veya konunuzu gördüğümde cevap veririm.
Hoş geldin Kenan. :)

myigit

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
Merhaba, ben de murat, yasim 28, arasira elektronik ve haberlesme muhendisligi okuyorum. yillar oncesi asp ve msaccess ile web site yaziyordum, sql querylere aliskanligim ordan. 2005 zamanlari silkroad oynardim, o zamanlar isro 80 cap ti. sonrasinda bir iki private oynama denemem oldu ama gordugum haksizliklar, duzenbazliklar, beceriksizlikler beni buraya getirdi. orta derecede c yazabiliyorum, az bucuk bilgisayara hakimim. tecrubelerimi paylasmak ve tecrubelerinizden faydalanmak isterim. mezara goturmicez sonucta.

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Merhaba, ben de murat, yasim 28, arasira elektronik ve haberlesme muhendisligi okuyorum. yillar oncesi asp ve msaccess ile web site yaziyordum, sql querylere aliskanligim ordan. 2005 zamanlari silkroad oynardim, o zamanlar isro 80 cap ti. sonrasinda bir iki private oynama denemem oldu ama gordugum haksizliklar, duzenbazliklar, beceriksizlikler beni buraya getirdi. orta derecede c yazabiliyorum, az bucuk bilgisayara hakimim. tecrubelerimi paylasmak ve tecrubelerinizden faydalanmak isterim. mezara goturmicez sonucta.

Hos geldin murat aramiza

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
Ben Ceyhun Celal 24 yaşındayım nükleer enerji mühendisliği okuyorum yıllardır player olarak oynadığım silkroad 2010 yılında bırakmıştım. 7,8 yıldır pvp serverlarda oynuyorum bir kaç aydır vsro üzerinden local olarak sv editliyorum birşey öğrenmeye çalışıyorum elimden geldiğince buradaki arkadaşlara yardımcı olurum 7/24 açığım mesaj atabılırsınız Bilgim oldugu konular yardımcı olabılırım

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Hos geldin ceyhun aramiza yeni arkadaslar gormek guzel

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.